header
QR Kod
Ciddi İslami Evlilik Sitesi

Ciddi İslami Evlilik Sitesi

1.6.0 geliştirici Ulaş Fidan
(0 İncelemeler) Nisan 30, 2024
Ciddi İslami Evlilik Sitesi Ciddi İslami Evlilik Sitesi Ciddi İslami Evlilik Sitesi Ciddi İslami Evlilik Sitesi Ciddi İslami Evlilik Sitesi Ciddi İslami Evlilik Sitesi

En Son Versiyon

Versiyon
1.6.0
Güncelle
Nisan 30, 2024
Geliştirici
Ulaş Fidan
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
islami.evlilik.sitesi
Şimdi İndir

Ciddi İslami Evlilik Sitesi Hakkında Daha Fazla

* İslami Evlilik Sitesi

Sosyal hayatında yalnız olanların ve gerçek arkadaşlıklarını ve aşklarını sanal dünyada arayarak çevrelerini oluşturmak isteyenler için İslami Evlilik Sitesi, tam da ihtiyaçlarına uygun bir uygulamadır. Bu site sayesinde aradıkları kişileri kolaylıkla bulabilir ve sanal sohbetlerde doyasıya vakit geçirerek yeni arkadaşlıklar edinebilirler. Ayrıca, bu arkadaşlarla gerçek hayatta da tanışarak çevrelerini genişletebilirler. Özellikle yalnız yaşayanlar ve arkadaşa ihtiyaç duyanlar için İslami Evlilik Sitesi, tüm taleplerini karşılayabilecek bir platformdur.

İslami Evlilik Sitesi, her gün ve her dakika yeni kişilerle tanışma fırsatı sunan bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar, kendilerine uygun kişileri bulup eşleşebilir ve onlarla sohbet ederek güzel vakitler geçirebilirler. Uygulamanın özelliklerinden biri olan kaydırma bölümü sayesinde, kullanıcılar beğendikleri kişilere bildirim gönderebilir ve eğer karşılıklı beğeni olursa sohbete başlayabilirler. Ayrıca, görünmez olarak profil inceleme özelliği sayesinde kullanıcılar, rahatsız oldukları üyeleri engelleyebilir ve şikayet edebilirler. Eşleşme bölümünde ise uygulamada o an aktif olan kişilerle eşleşme imkanı bulunmaktadır.

Evlilik, insanların hayatında bir kişinin eksikliğini hissettiği ve yalnızlığına son vermek istediği bir süreçtir. Ancak aradığı kişiyi bulma konusunda zorluklar yaşayabilir ve bu sebeple arkadaşlık uygulamalarından da faydalanabilir. İslami Evlilik Sitesi, kullanıcılarına güvenilir bir şekilde tanışma fırsatı sunarak, kendilerini karşı tarafa en şeffaf şekilde tanıtma imkanı vermektedir. Bu sayede insanlar, evlenme isteklerini gerçekleştirmede daha kolay ve güvenilir bir yola sahip olabilirler.

Bu uygulama, her gün her şehirden yeni üyelerin katılımıyla büyümekte ve her dakika yeni kullanıcılar keşfetme imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar, kaydırma bölümünde beğendikleri kişilere bildirim göndererek sohbet etme şansına sahiptirler. Ayrıca, kullanıcılar rahatsız oldukları üyeleri engelleyebilir ve şikayet edebilirler. Sonuç olarak, İslami Evlilik Sitesi, insanların ihtiyaç duydukları arkadaşlık ve aşkı sanal dünyada bulmalarına yardımcı olan bir uygulamadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.