header
QR Kod
CHOEAEDOL - Kpop idolü

CHOEAEDOL - Kpop idolü

9.7.0 geliştirici ExodusEnt.
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
CHOEAEDOL - Kpop idolü CHOEAEDOL - Kpop idolü CHOEAEDOL - Kpop idolü CHOEAEDOL - Kpop idolü CHOEAEDOL - Kpop idolü CHOEAEDOL - Kpop idolü

En Son Versiyon

Versiyon
9.7.0
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
ExodusEnt.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
net.ib.mn
Şimdi İndir

CHOEAEDOL - Kpop idolü Hakkında Daha Fazla

*Mobil K-pop sanatçı hayran çizelge hizmeti, K-pop Star

Bu uygulama, hayranı olduğunuz K-pop yıldızlarına adanmış bir platformdur. En sevdiğiniz K-pop sanatçısının fotoğraflarını paylaşabilir, kalpler gönderebilir ve aynı sanatçıları seven arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu sayede, hayranlığınızı paylaşabileceğiniz bir topluluk oluşur.

Kalp Oylaması sayesinde, sanatçıların sıralamaları toplulukta ve sıralama sayfasında aldıkları toplam kalp sayısına göre belirlenir. Bu da toplulukta aktif olan ve sanatçılarını en çok destekleyen kullanıcıların belirlenmesini sağlar.

Kullanıcılar, profil resimlerinden sorumludur. Yani, bir sanatçının profil resmi, en çok kalp alan resim olarak belirlenir ve toplulukta yayınlanır. Bu sayede, sanatçılar arasında bir yarışma havası oluşur ve daha çok kalp almaya çalışılır.

Uygulamanın bir diğer özelliği olan Ünlüler Salonu, her gün en çok kalp alan grup ya da kişileri onurlandırmak için tasarlanmıştır. Bu sayede, kullanıcılar arasında bir rekabet oluşur ve aktif olanlar ödüllendirilir.

İdol, en sevdiğiniz sanatçı veya grup anlamına gelir. Toplulukta, sizin idolünüzle ilgili açık içerikler paylaşıldığında, bu paylaşımları bildirme yetkiniz vardır. Böylece, idolünüzle ilgili en güncel haberleri ve içerikleri kaçırmazsınız.

Son olarak, uygulama sayesinde idolünüzün veya en sevdiğiniz sanatçıların kaydedilebilir. Topluluk sayfasında, idolünüzü seçerek onunla ilgili paylaşımları daha kolay takip edebilir ve diğer kullanıcıların en sevdikleri sanatçıları öğrenebilirsiniz. Bu sayede, topluluk arasında bir bağ ve ortak ilgi oluşur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.