header
QR Kod
Chat-in Anlık Mesajlaşma

Chat-in Anlık Mesajlaşma

3.9.9-Google-1.0.9 geliştirici Kale İleri Teknoloji Ltd. Şti.
(0 İncelemeler) Şubat 09, 2024
Chat-in Anlık Mesajlaşma Chat-in Anlık Mesajlaşma Chat-in Anlık Mesajlaşma Chat-in Anlık Mesajlaşma Chat-in Anlık Mesajlaşma Chat-in Anlık Mesajlaşma

En Son Versiyon

Versiyon
3.9.9-Google-1.0.9
Güncelle
Şubat 09, 2024
Geliştirici
Kale İleri Teknoloji Ltd. Şti.
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.chat.android
Şimdi İndir

Chat-in Anlık Mesajlaşma Hakkında Daha Fazla

Chat-in aileniz ve arkadaşlarınız ile mesajlaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Chat-in Android işletim sistemli tüm telefonlarla uyumludur ve iletişiminiz için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır. Sevdikleriniz ile iletişimde kalın! Üstelik kullanımı çok kolay, hızlı, güvenli ve ücretsiz!

Chat-in uygulaması, ücretsiz ve reklamsız bir mesajlaşma uygulamasıdır. Dünya çapındaki arkadaşlarınızla ücretsiz bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar ve uluslararası SMS ücreti ödemenize gerek kalmaz. Uygulama, mesajlarınızın güvenliğini önemseyerek üçüncü şahıslardan gizli bir şekilde gönderir ve Uçtan uca şifreleme kullanır.

Mesajlarınızın hızlı bir şekilde iletilmesini sağlayarak, sizin için önemli olan iletişimlerin aksamamasını amaçlar. Abonelik veya oturum açma gerektirmez, böylece rehberinize kolayca erişebilir ve arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Telefonunuz kapalı, şarjınız bitti veya internet bağlantınız yoksa bile Chat-in uygulaması, son mesajlarınızı saklayarak çevrimdışı mesajlaşmanızı mümkün kılar. Uygulama ayrıca mesajlarınızın görülme saatlerini öğrenmenize ve profilinize istediğiniz fotoğrafı yüklemenize olanak sağlar.

Chat-in uygulamasını kullanarak daha birçok özelliği keşfedebilirsiniz. Ayrıca, sıkça sorulan sorular için web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Lütfen unutmayın ki, veri kullanımı ücreti uygulanabilir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.