header
QR Kod
Chamet - Canlı Sohbet&Meet

Chamet - Canlı Sohbet&Meet

3.7.4 geliştirici Chamet Team
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Chamet - Canlı Sohbet&Meet Chamet - Canlı Sohbet&Meet Chamet - Canlı Sohbet&Meet Chamet - Canlı Sohbet&Meet Chamet - Canlı Sohbet&Meet Chamet - Canlı Sohbet&Meet

En Son Versiyon

Versiyon
3.7.4
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Chamet Team
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hkfuliao.chamet
Şimdi İndir

Chamet - Canlı Sohbet&Meet Hakkında Daha Fazla

Chamet, 2023'ün en popüler canlı görüntülü sohbet uygulaması --- Dünyanın her yerinden rastgele yeni insanlarla canlı ve anlık görüntülü sohbet ve görüntülü konuşma! Chamet, daha önce hiç olmadığı gibi insanlarla tanışmanıza yardımcı olur!

Chamet, 150'den fazla ülkeden milyonlarca kullanıcı ile birlikte, 1'e 1 canlı rastgele görüntülü görüşme ve çok oyunculu çevrimiçi görüntülü sohbetin benzersiz deneyimini sunar. Bu sayede birden fazla kültürden yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Chamet, kullanıcıların ekrana dokunarak yeni arkadaşlar edinmelerine olanak sağlar. Bu şekilde anında görüntülü arama ve gerçek zamanlı çeviri ile iletişim kurulabilir.

Chamet'in diğer önemli özelliklerinden biri ise 1'e 1 canlı görüntülü sohbet imkanı sunmasıdır. Dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla bire bir gerçek zamanlı canlı video sohbet edebilir ve 150'den fazla ülkeden yeni yabancılarla tanışma ve görüşme şansını yakalayabilirsiniz. Chamet, aynı zamanda 30 milyondan fazla kullanıcıyla birlikte sakinleştirme ve oyun oynamak için de tercih edilen bir platformdur.

Chamet'in bir diğer önemli özelliği de parti odasında eğlenceli vakit geçirebilme imkanı sunmasıdır. Aynı anda en fazla 5 kişiyle görüntülü sohbet edebilir ve yüzünüzü göstermek istemiyorsanız sesli sohbet odasını kullanabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte etkileşimli oyunlar da oynayabilir ve Chamet'deki çevrimiçi ev partisi gibi grup sohbetleri düzenleyebilirsiniz.

Chamet, kullanıcıların kendilerini yalnız canlı odada göstermelerine ve arkadaşlarıyla PK yapmalarına da olanak sağlar. Bu sayede yeteneklerinizi şarkı söyleme, dans etme gibi alanlarda gösterebilir ve arkadaşlarınızla yarışarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca dünyaya kendinizi ifade etmek için de Chile'da yaşayabilir ve hayatınızı canlı yayınlayarak kitlenizle etkileşime geçebilirsiniz.

Chamet, dilin bir bariyer olmaktan çıktığı bir platformdur. Çok dilli gerçek zamanlı çeviri özelliği sayesinde dünyanın her yerinden sayısız insanla tanışabilir, arayabilir ve canlı görüntülü sohbet edebilirsiniz. Chamet, kullanıcıların tercihlerini de dikkate alarak izledikleri veya canlı görüşmeler yaptıkları kullanıcılara göre yeni kullanıcıları önerir.

Kullanıcılar ayrıca Chamet'te çeşitli hediyeler de göndererek sevgi ve desteğini gösterebilir. Animasyonlu hediyeler, festival hediyeleri ve diğer hediyeler sayesinde arkadaşlarınıza sevginizi ifade edebilirsiniz. Ayrıca güzellik efektleri, video filtreleri ve çıkartmalar da kullanarak görünümünüzü kişiselleştirebilir ve canlı görüntülü sohbetleri daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Chamet uygulaması, bazı izinleri talep eder. Bunlar arasında kamera, mikrofon, konum, fotoğraf kütüphanesi ve bildirimler bulunur. Bu izinler, kullanıcıların Chamet'i daha verimli kullanmalarını sağlar. Eğer uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunuz varsa, uygulama ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Chamet

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.