header
QR Kod
Cash Masters: Milyoner Tycoon

Cash Masters: Milyoner Tycoon

1.5.1 geliştirici USPEX Games
(0 İncelemeler) Nisan 18, 2024
Cash Masters: Milyoner Tycoon Cash Masters: Milyoner Tycoon Cash Masters: Milyoner Tycoon Cash Masters: Milyoner Tycoon Cash Masters: Milyoner Tycoon Cash Masters: Milyoner Tycoon

En Son Versiyon

Versiyon
1.5.1
Güncelle
Nisan 18, 2024
Geliştirici
USPEX Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.uspex.hts
Şimdi İndir

Cash Masters: Milyoner Tycoon Hakkında Daha Fazla

Kim olmak istediğinizi seçebileceğiniz, bağımlılık yaratan bir iş adamı simülatör oyunu olan Cash Masters'a hoş geldiniz! Hiç milyoner veya milyarder olmayı hayal ettiniz mi? Hayırsever mi yoksa playboy mu? Herşey sana bağlı! Bu boş iş adamı simülasyon oyununda hayallerinizi gerçekleştirin!

Paçavra ve yoksulluktan üst düzey bir uzmana ve hatta bir şirketin başına kadar kariyer basamaklarını yükseltmeyi deneyebilirsiniz! Girişimci olun ve arka arkaya bir veya daha fazla işletme açın. Akıllıca yatırım yapın ve toplumun en üst tabakasıyla etkili tanışıklıklar kurun.

Herkes zengin olabilir ve dünyayı fethedebilir! Tüm evrende sizden daha iyi ve daha zengin kimsenin olmadığını herkese kanıtlayın. Dilediğiniz gibi para harcayın ve hayatın tadını çıkarın.

Güzel kadınlarla kişisel ilişkiler geliştirin. En iyisini seçin ve ona evlenme teklifi yapın. Bir aile kurun, çocukları ve ardından torunları büyütün. Aile mutluluğunu hissedin!

Hesabınızda milyonlar biriktirin, işletme satın alın, aldığınız kararların tadını çıkarın. Ve eğer belli bir anda bir şeyler ters giderse, zaman makinesini kullanın, zamanda geriye gidin ve her şeye yeniden başlayın!

CASH MASTERS SİMÜLASYON OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ:

  • Zenginliğe giden kolay yol
  • Tonlarca kazanç seçeneği
  • Çok sayıda lüks eşya
  • Gelişimin birçok yolu
  • Para kazanmanın farklı yolları
  • Renkli grafikler ve kahramanlar
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun
  • İnanılmaz seçimler ve olay örgüsü
  • Oyunumuzda milyarlarca para

Dünyadaki tüm para sizin olunca, gezegenin kurtuluşu ile kendi zevkiniz arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız... Eğer gezegeni kurtarmaya karar verirseniz, bir uzay gemisi inşa edebilir ve yeni bir gezegeni kolonileştirebilirsiniz! Güvenilir ve teknolojik açıdan gelişmiş bir gemi inşa edin, kolonizasyon için gerekli malzemeleri hazırlayın ve bir uzay yolculuğuna çıkın!

Ve eğer eğlenceyi seçerseniz, sizin kararınız. Harcadığınız her milyon size neşe olsun. Hesabınızda milyarlar varken araba toplayın, en ateşli kızlarla tanışın ve hayatın en keyifli anlarına dalın. Kişisel yatınız ve iş jetinizle trafik sıkışıklığını unutun. Şehrin dışında lüks bir konakta, özel bir adadaki villada veya metropolün merkezindeki en lüks dairede yaşayın.

Herkes zengin olabilir, sadece istemeniz yeterli. Dünyadaki tüm parayı kazandıktan sonra seçim yapabilirsiniz: hepsini kendinize mi harcayacaksınız yoksa gezegeni ve tüm canlıları mı kurtaracaksınız? Hemen indirin ve bu gerçek hayat simülatöründe tüm hayallerinizi gerçekleştirin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.