header
QR Kod
Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga

1.265.2 geliştirici King
(0 İncelemeler) Nisan 06, 2024
Candy Crush Soda Saga Candy Crush Soda Saga Candy Crush Soda Saga Candy Crush Soda Saga Candy Crush Soda Saga Candy Crush Soda Saga

En Son Versiyon

Versiyon
1.265.2
Güncelle
Nisan 06, 2024
Geliştirici
King
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.king.candycrushsodasaga
Şimdi İndir

Candy Crush Soda Saga Hakkında Daha Fazla

Candy Crush Soda Saga'yı hemen indir!

Efsanevi Candy Crush Saga'nın yaratıcılarından geliyor Candy Crush Soda Saga! Bu oyun, eşsiz şekerler, daha harikulade eşleştirme kombinasyonları ve mor soda ile dolup taşan eğlenceli ve zorlu oyun modları sunuyor. Bu ağız sulandırıcı bulmaca macerası, eğlenceye olan susamışlığını anında giderecek. Tiffi'yi bulmak için çıktığı lezzetli macerasında büyülü oyunun yeni boyutlarında değiştirip eşleştirerek Kimmy'ye katıl. Bu Sodalı Saga'yı tek başına ya da en yüksek puanı kimin alacağını görmek için arkadaşlarınla oyna!

Aylık sezon güncellemeleri, keşfetmen için eşsiz görevler ve heyecan verici oynanış getiriyor! Saga'nda sana yardım etmesi için ödüller ve güçlendiriciler kazanırken Sezon Biletinde ilerlemek için görevler tamamla.

Bölüm Yarışında rekabetçi yanını göster! Seviyeleri en hızlı tamamlayıp en çabuk ilerleyeni görebilmek için diğer oyunculara karşı yarış. Ya da istersen Sodalı ödüller için oyuncuların birlikte çalıştığı Bir Sırada 4 oyun modunda ekip olarak çalış!

Bu oyun, 10.000'in üzerinde Sodalı 3'lü eşleştirme seviyesi, 3D karakterlerle ve sürekli değişen bir ortamla birlikte ağız sulandıran grafikler sunuyor. Aylık sezon güncellemeleri ve ödüllü bir Sezon Bileti ile dolu tüm yıl devam eden Aylık Sezonlar da mevcuttur. Ayrıca Soda, Şekerleme, Bal Peteği ve Reçel gibi eğlenceli ve eşsiz oyun modları da mevcuttur.

Oyunda, bir balık şeker yapmak için bir kare içinde 4 şeker eşleştirme, yepyeni renklendirici şeker için 7 şeker eşleştirme gibi enfes yeni eşleştirme kombinasyonları da bulunmaktadır. Daha da fazla karakterle birlikte leziz dünyalar ve seviyeler keşfetmek mümkündür.

Bir Sırada 4 oyun modunda, lezzetli ödüller için takım kurabilir ve Bölüm Yarışında tatlı ödüller için seviyeleri en kısa sürede tamamlayabilirsin. Oyunun liderlik panolarına erişmek ve arkadaşlarınla yarışmak için Facebook bağlantılı olmak gerekir. Ayrıca oyunda, oynaması kolay ve eğlenceli fakat ustalaşması zor bir yapısı vardır.

Candy Crush Soda Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak ek hamle ya da can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme gerekebilir. Ayrıca, oyuna internet bağlantısı sayesinde cihazlar arasında kolayca senkronize etmek mümkündür. Oyunu indirerek, hizmet şartlarını kabul etmiş sayılırsın.

Candy Crush Soda Saga, sosyal medya hesaplarında da aktiftir. Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube üzerinden oyunla ilgili güncellemeleri takip edebilirsin. Son olarak, Candy Crush Soda Saga oynayan herkese kocaman bir teşekkür geliyor!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.