header
QR Kod
Call of Duty: Mobile 2. Sezon

Call of Duty: Mobile 2. Sezon

1.0.43 geliştirici Activision Publishing, Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 25, 2024
Call of Duty: Mobile 2. Sezon Call of Duty: Mobile 2. Sezon Call of Duty: Mobile 2. Sezon Call of Duty: Mobile 2. Sezon Call of Duty: Mobile 2. Sezon Call of Duty: Mobile 2. Sezon

En Son Versiyon

Versiyon
1.0.43
Güncelle
Şubat 25, 2024
Geliştirici
Activision Publishing, Inc.
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.activision.callofduty.shooter
Şimdi İndir

Call of Duty: Mobile 2. Sezon Hakkında Daha Fazla

Yepyeni bir CALL OF DUTY® deneyimi ve çok daha fazlası! Ünlü çok oyunculu FPS oyunu yepyeni sezonlar ve dolu dolu aksiyonla geri döndü!

CALL OF DUTY®: MOBILE adlı birinci şahıs nişancı oyununda efsaneleşmiş haritalarda farklı çok oyunculu modları deneyimleyeceksin! Shipment, Raid ve Standoff gibi ünlü haritalarda takımlı ölüm maçı, hâkimiyet ve öldürme doğrulandı gibi modlarla eğlenmeye doyamayacaksın.

Diğer oyuncularla birlikte takımını kur ve hayatta kalmak için savaş! CALL OF DUTY®: MOBILE, mobil cihazında konsol kalitesinde yüksek çözünürlüklü bir oyun deneyimi sunuyor. Üstelik kişiselleştirilebilir ve kolay öğrenilen kontroller sayesinde oyunu istediğin gibi oynayabilirsin.

Efsanevi haritaları ve modları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. Yüksek tempolu 5'e 5 takımlı ölüm maçları, zombilerle dolu ürkütücü modlar, keskin nişancı muharebeleri gibi çeşitli modlar ile CALL OF DUTY®: MOBILE, herkesin beklentilerini karşılayacak ücretsiz bir oyun.

CALL OF DUTY®: MOBILE, her sezon yenilenen içeriklerle zamanın daima gerisinde kalmıyor. Yepyeni modlar, haritalar, tematik etkinlikler ve ödüllerle dolu her sezon, oyunun evreninin hikayesini genişletiyor ve kilidi açılabilir yeni ve eşsiz içerikler sunuyor.

Oyunu dilediğin gibi kişiselleştir! Efsanevi operatörler, silahlar, görünümler ve skor serileri arasından seçim yaparak CALL OF DUTY®: MOBILE deneyimini kendi oyun tarzına göre özelleştirebilirsin. Klanlara katılarak klan savaşlarında mücadele et ve arkadaşlarınla birlikte eğlencenin dozunu artır.

Oyunu oynamak için internet bağlantısı gerekiyor. Sosyal özellikler ve anlık geri bildirim özellikleri sayesinde arkadaşlarınla bağlantı kurabilir ve güncellemelerden haberdar olabilirsin. Oyunu istediğin gibi kişiselleştirmek için tercihine bağlı eklentileri indir ve depolama alanı sıkıntısı yaşamadan oynamaya başla.

CALL OF DUTY®: MOBILE, Activision Publishing, Inc. şirketinin ticari markasıdır ve diğer tüm ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Oyunu oynamak için Activision gizlilik politikasını ve kullanım şartlarını kabul etmelisin. Bu yönergeler zaman zaman değişebilir, bu yüzden https://www.activision.com/legal/terms-of-use adresinden Activision Kullanım Şartlarına ve http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html adresinden Activision Gizlilik Politikasına göz atabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.