below header
QR Kod
Buddy.ai: Çocuklar İngilizce

Buddy.ai: Çocuklar İngilizce

5.10.0 geliştirici AI Buddy Inc.
(0 İncelemeler) Mart 16, 2024
Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Buddy.ai: Çocuklar İngilizce

En Son Versiyon

Versiyon
5.10.0
Güncelle
Mart 16, 2024
Geliştirici
AI Buddy Inc.
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
ai.mybuddy.talkingflashcards_new
Şimdi İndir

Buddy.ai: Çocuklar İngilizce Hakkında Daha Fazla

Çocuklar için İngilizce öğrenme uygulaması mı arıyorsunuz? 4-10 yaş arası çocuklara yönelik ses tabanlı sanal İngilizce öğretmeni Buddy ile tanışın. Buddy'nin son teknoloji konuşma teknolojisi, eğlenceli dersler, çocuklar için kolay İngilizce oyunlar, çizgi filmler ve diğer eğitici aktiviteler aracılığıyla çocuklara İngilizce konuşmayı öğretir.
Bu uygulama ücretli bir hizmettir ve bir aylık üyelik satın alarak tüm içeriğe erişebilirsiniz.

Buddy ile bir ay boyunca, bir özel ders ücretine pratik yapma imkanı sunulur. Bu uygulamayı indirip üyelik satın alarak tüm içeriğe erişebilirsiniz ve böylece çocuğunuzun İngilizce öğrenme deneyimini kolaylaştırabilirsiniz.

Buddy, sorunsuz ve etkili bir İngilizce öğrenme deneyimi sağlar. Çocuklarınız, robot Buddy ile kolay bir İngilizce oyunu oynarken farkında bile olmadan akıcı bir İngilizceye sahip olabilirler. Bu uygulama, sağladığı eğitici oyunlar ve sanal öğretmenler ile çocuklarınızın İngilizce kelime bilgisini geliştirmelerine ve dil sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olur.

Buddy, çocuklarınızın ana dilinde ve İngilizce konuşur. Bu uygulamayı geliştiren yazılımcılar, çocukların konuşmasını anlamasının ne kadar önemli olduğunun farkındadırlar. Buddy, çocuklarınızın telaffuzunu dinler ve gerektiğinde düzeltir, İngilizce kelime öğrenme fırsatı sunar. Böylece çocuklarınız, ana dili İngilizce olanlarla kolayca anlaşabilirler. Çocuklar için eğitici oyunlar ve sanal öğretmenler ile İngilizce öğrenmeye 3 yaşından itibaren başlayabilirler, ancak en verimli öğrenme dönemi 5 ve 10 yaşları arasındadır.

Buddy, Silikon Vadisi'nin kalbinde doğmuş bir yabancı dil öğretmenidir. Eğitici çocuk oyunu öğretmeni Buddy ile karşılaştırıldığında, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle ders yapmak çok daha pahalıdır. Bu nedenle Buddy ile uygun fiyatlı bir şekilde İngilizce kelime öğrenebilirsiniz.

Buddy, Türkçe konuşuyor! Bu da, çocuklarınızın İngilizce öğrenme deneyimini daha kolay hale getirir. Çocuklar, İngilizce kelimelerin doğru telaffuzunu Buddy ile oynayarak öğrenirken bir yandan da eğlenirler. Buddy, son teknoloji ürünü bir uygulamadır ve Londra'daki 2020 Küresel Eğitim Teknolojileri - İnovatif Startup Büyük Ödülü ve 2019 EdCrunch GESA ödülünü kazanmıştır.

Buddy.ai, çocuklar için uygun fiyatlı ve etkili bir İngilizce öğrenme programıdır. Bu uygulamayı ücretsiz indirebilir ve bir aylık üyelik satın alarak tüm içeriğe erişebilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://buddy.ai adresini ziyaret edebilir ve sorularınız için support@mybuddy.ai adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.