header
QR Kod
Bubble Shooter! Extreme

Bubble Shooter! Extreme

2.7 geliştirici Ilyon
(0 İncelemeler) Şubat 20, 2024
Bubble Shooter! Extreme Bubble Shooter! Extreme Bubble Shooter! Extreme Bubble Shooter! Extreme Bubble Shooter! Extreme Bubble Shooter! Extreme

En Son Versiyon

Versiyon
2.7
Güncelle
Şubat 20, 2024
Geliştirici
Ilyon
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
bubble.shooter.exxtreme
Şimdi İndir

Bubble Shooter! Extreme Hakkında Daha Fazla

Eşleştirme becerilerinizi bubble shooter extreme ile aşırı'ye götürün. Yeni galaksilere doğru yolculuk edin ve vurma Eğlenceli oyun'un başlamasını sağlayın! Bu son sürümü indirin Eğlenceli bubbles oyunu ve binlerce intergalaktik Seviyeler'yı keşfedin.
Savaş, baloncuk patlatma oyunu, uzay macerası ve çok daha fazlası için Bubble Shooter ™ Extreme'i indirin ve eğlenceli bir deneyim yaşayın.

Balon vurma oyunları sevenler ve mantık ve strateji becerilerini test etmek isteyenler için tasarlanmış olan Bubble Shooter Extreme oyunu, yoğun balon deneyimi sunuyor. Oyuncular, uzay aracı ile evreni keşfetme ve farklı gezegenleri balonları patlatarak keşfetme fırsatı buluyor. Oyunda ayrıca Seviyeler ve puzzlelar da kilidini açarak oyuncuların eğlencesini artırıyor.

Oyuncular, aşırı oyunlar hayranıysa Bubble Shooter Extreme oyununun onlar için ideal olduğunu düşünebilirler. Oyunda ilerledikçe daha da zorlu savaşlarla karşılaşacak ve binden fazla Seviyeyi keşfedeceklerdir. Oyuncuların kolayca öğrenebilecekleri ancak ustalaşmaları için çaba sarf edecekleri bir oyun olan Bubble Shooter Extreme, güzel grafikler ve efektler sunuyor.

Oyunda, oyunculara vur güçlendirir ve patlatıcı balonlar gibi güçlü özellikler de sunuluyor. Bu özellikler oyuncuların balonları daha kolay patlatmalarını sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan oyunda wifi veya internet bağlantısı gerekmiyor, böylece oyuncular sınırsız bir balon patlatma eğlencesi yaşayabilirler.

Oyunda, oyuncuların güçlendiricilerin güçlerinden faydalanarak büyük patlamalar yaratmaları ve harika balon damlaları oluşturmaları da mümkün. Oyuncular her seferinde en az 3 balonu eşleştirerek seviyeleri temizleyerek daha yüksek puanlar elde edebilirler. Oyuncuların dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta ise, hareketlerini akıllıca kullanıp çekimlerini planlamaları.

Oyuncular, günlük rutinlerinden kurtulmak ve eğlenceli bir oyun oynamak istediklerinde Bubble Shooter Extreme oyununu çevrimdışı olarak da oynayabilirler. Ancak ek seviyeleri indirmek için cihazlarının çevrimiçi olması gerektiğini unutmamalılar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.