header
QR Kod
Bricks Breaker Meydan okuma

Bricks Breaker Meydan okuma

1.1.3 geliştirici mobirix
(0 İncelemeler) Mayıs 01, 2024
Bricks Breaker Meydan okuma Bricks Breaker Meydan okuma Bricks Breaker Meydan okuma Bricks Breaker Meydan okuma Bricks Breaker Meydan okuma Bricks Breaker Meydan okuma

En Son Versiyon

Versiyon
1.1.3
Güncelle
Mayıs 01, 2024
Geliştirici
mobirix
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mobirix.bricksbreakerking2
Şimdi İndir

Bricks Breaker Meydan okuma Hakkında Daha Fazla

Oyun kuralları basit ve kolaydır. Sadece topunla tuğlaları kır!

Mobirix tarafından geliştirilen bu uygulama, herkesin kolayca oynayabileceği en basit tuğla kırıcı oyunudur. Farklı hile ve görünümlerle dolu olan bu oyun, oyunculara eğlenceli bir deneyim sunuyor. Oyunu daha da ilginç hale getirmek için 3 destekleyici öğe bulunuyor.

Oyunda 3 farklı mod bulunuyor. İlk olarak sınırsız modda, oyuncular yüksek puanlar elde etmek için kendilerini zorlu bir meydan okumaya sokabilirler. İkinci olarak bonus oyun modunda, oyuncular daha hızlı kaynak kazanabilirler. Son olarak zaman atak modunda ise sınırlı bir süre içinde en yüksek skoru elde etmek için mücadele verilir.

Bu uygulama tam 16 dilde destekleniyor, bu sayede oyuncular dünyanın her yerinden bu oyunu oynayabilirler. Ayrıca oyuncuların başarılarını ve yüksek puanlarını gösteren liderlik kurulu da bulunuyor. Aynı zamanda oyuncular, başarılarını arkadaşlarıyla paylaşabilir ve onları davet edebilirler.

Bu uygulamanın ana sayfasında, geliştirici olan Mobirix'in diğer oyunlarını da keşfedebilirsiniz. Facebook sayfasında ise en güncel haberleri ve oyun içi ipuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalında da oyunların tanıtımlarını ve oynanış videolarını izleyebilirsiniz. Bu uygulama, oyunculara eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun deneyimi sunarken aynı zamanda sosyal medya üzerinden de iletişim kurmalarına imkan sağlıyor.

Bu uygulama, her yaş ve kullanıcı için uygun olan basit bir oyun olmasının yanı sıra farklı hile ve görünümlerle de oyuncuları eğlenceli bir dünyaya davet ediyor. Ayrıca liderlik kurulu ve başarılar sayesinde oyuncuların yüksek puanlarını gösterme ve arkadaşlarıyla paylaşma imkanı sunuyor. Bu yüzden eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun arayanlar için Mobirix'in bu tuğla kırıcı oyununu mutlaka denemelerini tavsiye ederiz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.