header
QR Kod
Blast Royale Online PvP Battle

Blast Royale Online PvP Battle

0.18.1 geliştirici First Light Games
(0 İncelemeler) Nisan 27, 2024
Blast Royale Online PvP Battle Blast Royale Online PvP Battle Blast Royale Online PvP Battle Blast Royale Online PvP Battle Blast Royale Online PvP Battle Blast Royale Online PvP Battle

En Son Versiyon

Versiyon
0.18.1
Güncelle
Nisan 27, 2024
Geliştirici
First Light Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.firstlightgames.blastroyale
Şimdi İndir

Blast Royale Online PvP Battle Hakkında Daha Fazla

Enter the battlelands! Fight for survival and outsmart the enemy in PvP fast real-time battles. Made for mobile, Blast Royale is a real-time multiplayer PvP game for everyone to enjoy. Start battling against players from around the world in 3-5 minute arena royale battles.

Blast Royale, Online PVP ve Multiplayer deneyimine sahip bir oyundur. Bu oyunda, bekleme odalarında beklemeye veya karmaşık menülerde gezinmeye gerek yoktur. Sadece Oyna, Yenil, PATLAT ve Tekrarla! Mini savaş kralı maçlarında, gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı pvp savaşlarına katılacak, hayatta kalma becerilerinizi ve rakiplere karşı konumunuzu kullanacaksınız. MOBA ile Battle Royale buluşuyor - ne yanlış gidebilir ki!

Savaş Kralı (BR) ve Hayatta Kalma'nın efsanesi olun. Bir Kahraman seçin ve Savaş Alanına gidin! Solo olarak MOBA arenasında hükmet veya Dualar veya Trios'ta diğer savaşçılarla bir araya gelin. İniş noktanızı seçin, bırakın, silah ve zırhları yağmalayın, eşyalarınızı bulun ve MOBA savaş alanlarında hayatta kalmaya hazır olun! Epik mekanlara sahip dev bir haritada kapışın!

Üstünlük kazanın ve ekipmanınızı yükseltin. Savaşçı! Savaş alanı arenaya girerek çevrimiçi kupa kazanın ve küresel PvP çok oyunculu liderlik tablosunun en üstüne patlayın. Daha fazla kraliyet ödülü için Savaş Pasını alın. Hayatta kalmak için karakterlerin kilidini açın ve Son Duran Adam olmak için savaşırken gösterin!

PVP tarzında zirveye çıkın. En iyi oyuncularla eşleşmek için mermi ligi ve Mini Battle Royale Oyun Turnuvalarında savaşın. Savaş efsaneleri, eğlenceli silahlar seçin, nişan alma becerilerinizi mükemmelleştirin ve kasabada en iyi kraliyet kahramanı haline gelin. Savaş alanlarında PvP zaferi ve ödülleri için yarışın!

Sezonluk Arena Etkinlikleri çevrimiçi. Yeni Sezonluk öğeleri ücretsiz olarak açın! Savaş Pasında ilerleyin ve mermi ligi becerilerinizi test edecek eğlenceli Mini Royale Meydan Okumalara katılın ve savaş alanlarındaki BÜYÜK ödüller için bir şans yakalayın!

Özelleştirilebilir kontroller ve mobil deneyim. Öğrenmesi kolay ve basit kontroller, Battle Royale oyunlarında daha fazla GG için tamamen özelleştirilebilir. Arkadaşlarınızla oynamak için özel odalar oluşturun veya bir klanda birleşin ve BlastRoyale hayatta kalma adaları ve mermi ligi boyunca MOBA ve Hayatta Kalma Savaşçısı olmak için scrim savaşlarında yarışın!

Tps MOBA battle royale oyunlarına hazır mısınız? Son Duran Adam olun! Blast Royale'de yağmalamaya ve ateş etmeye başlama zamanı.

Heyecan verici çok oyunculu PvP atışmaları ve durdurulamayan MOBA aksiyonu için hazır olan bir BR topluluğunda çevrimiçi bir Battle Royale oyununa katılın. Benzersiz karakterleri keşfedin ve silahlarınızı yükseltin, savaş alanlarında yıkım yaratın. Sıradan bir oyuncu veya savaş kralı hayranı olsanız da, Blast Royale, kaçırmak istemeyeceğiniz üstten tps ücretsiz çok oyunculu bir atış deneyimi sunuyor.

BLAST'ı şimdi indirin ve bu epik pvp battle royale o

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.