below header
QR Kod
Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet

Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet

geliştirici Microsoft Corporation
(0 İncelemeler) Mart 19, 2024
Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 19, 2024
Geliştirici
Microsoft Corporation
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.microsoft.bing
Şimdi İndir

Bing: AI ve GPT-4 ile Sohbet Hakkında Daha Fazla

Bing, GPT-4 tarafından güçlendirilmiş bir AI arama motorudur. Bing, OpenAI ile ortaklık içinde GPT-4'ün gücünü gerçek zamanlı bilgiler ve alıntılarla geliştirdi. Ve bu ücretsiz!

Bing uygulaması, AI destekli bir arama motorudur. Uygulama, aramalarınızda GPT-4 teknolojisini kullanarak size doğrudan bir cevap sunar. Bu sayede sonsuz bağlantılar arasında kaydırmak zorunda kalmazsınız. Bing, ilgili ve kaynaklı bir özetle size zaman ve çaba tasarrufu sağlar.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise GPT-4 destekli bir yazma yardımcısı olmasıdır. Bu özellik sayesinde e-postalar yazabilir, hayal ettiğiniz bir tatil için 5 günlük bir gezi planı oluşturabilir, bir iş görüşmesine hazırlanabilir, bilgi yarışmaları tasarlayabilir, şiirler yazabilir, rap sözleri oluşturabilir ve kolayca hikayeler dokuyabilirsiniz.

Bing aynı zamanda yaratıcı bir görsel üretici özelliğine sahiptir. Hayal gücünüzü kullanın, yazın ve Bing'in ücretsiz olarak muhteşem görseller oluşturmasına izin verin.

Uygulama ayrıca kesin bir dil çevirmeni ve optimizasyon aracıdır. Birden fazla dilde çeviri yapabilir, içeriği düzeltebilir ve optimize edebilirsiniz. Tüm bunlar GPT-4 teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilir.

Bing, güvenilir ve sadık bir AI destekli copilottur. Sizinle birlikte şakalar anlatır, hikayeler oluşturur ve hatta oyunlar oynar. Uygulama, tercihlerinizi ve önceki etkileşimlerinizi göz önünde bulundurarak size kişiselleştirilmiş yanıtlar sunar.

Tüm bu özellikler tek bir uygulamada bir araya getirilmiştir ve arama, sohbet etme ve ilham bulma konusunda en güvenli ve güçlü deneyimi sunar. Bing, GPT-4 teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve hemen indirerek bu gücü keşfedebilirsiniz!

BING'i HEMEN İNDİRİN!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.