header
QR Kod
Bimi Boo Bebek Oyunları

Bimi Boo Bebek Oyunları

1.102 geliştirici Bimi Boo Kids Learning Games for Toddlers FZ-LLC
(0 İncelemeler) Haziran 06, 2024
Bimi Boo Bebek Oyunları Bimi Boo Bebek Oyunları Bimi Boo Bebek Oyunları Bimi Boo Bebek Oyunları Bimi Boo Bebek Oyunları Bimi Boo Bebek Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
1.102
Güncelle
Haziran 06, 2024
Geliştirici
Bimi Boo Kids Learning Games for Toddlers FZ-LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bimiboo.birthday
Şimdi İndir

Bimi Boo Bebek Oyunları Hakkında Daha Fazla

2-5 yaş arası çocuklar için eğitici çocuk oyunları. Moto becerilerin, koordinasyonun, mantıklı düşünmenin ve görsel algının gelişimi için çocuklara 30 eğitici okul öncesi oyun. Oyunlar kız ve erkek çocuklarının temel yeteneklerini ve okul öncesi eğitimini geliştirmesine yardımcı olacaktır.

Çocuk uygulamamız çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimlerine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. Mantık gelişimi için çocuk oyunları ve hafızayı güçlendirmek için çocuk oyunları gibi çeşitli aktiviteler içerir. Ayrıca çocuklar için yapbozlar, sayıları öğrenme ve dikkat ve algı geliştirici oyunlar da bulunmaktadır. Bu sayede çocuklar, eğlenirken öğrenecek ve zekalarını geliştireceklerdir.

Bu uygulama, 2-5 yaş arasındaki çocuklar için tasarlanmış olup, okul öncesi eğitimi için idealdir. Oyunlarımızda sinir bozucu reklamlar bulunmamaktadır, böylece çocuklarınızın oyun deneyimini kesintiye uğratmayacaktır. Ayrıca, sizlerin geri bildirimlerinizi ve tavsiyelerinizi de dikkate alarak uygulamamızı sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Çocuklar için olan öğrenme oyunlarımız, hem kızların hem de erkeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklarınızın cinsiyeti ne olursa olsun, uygulamamızdan keyif alacak ve öğrenmeyi seveceklerdir. Uygulamamızın 2, 3, 4 ve 5 yaş gibi farklı yaş gruplarına hitap etmesi, çocuklarınızın gelişimine uygun aktiviteler sunmamızı sağlamaktadır.

Uygulamamız, çocukların eğlenirken öğrenebilecekleri ve zekalarını geliştirebilecekleri eğitici oyunlar içermektedir. Böylece çocuklarınızın öncelikli olarak eğlenmelerini sağlayarak, onların öğrenme sürecini daha keyifli ve etkili hale getirmeyi amaçlamaktayız. Siz de çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız, çocuk uygulamamızı indirerek onlara eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.