header
QR Kod
Bimi Boo Araba Oyunları

Bimi Boo Araba Oyunları

2.20 geliştirici Bimi Boo Kids Learning Games for Toddlers FZ-LLC
(0 İncelemeler) Mayıs 11, 2024
Bimi Boo Araba Oyunları Bimi Boo Araba Oyunları Bimi Boo Araba Oyunları Bimi Boo Araba Oyunları Bimi Boo Araba Oyunları Bimi Boo Araba Oyunları

En Son Versiyon

Versiyon
2.20
Güncelle
Mayıs 11, 2024
Geliştirici
Bimi Boo Kids Learning Games for Toddlers FZ-LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.bimiboo.runner
Şimdi İndir

Bimi Boo Araba Oyunları Hakkında Daha Fazla

Yeni yürümeye başlayanlar için araba oyunları, çocuklar için bir diğer yarış oyunu değil. 1-5 yaş arası çocuklar için tasarlanan bu muhteşem öğretici oyun, kesinlikle anaokulu ve okul öncesi çocuklar tarafından sevilecektir.

Farklı yerleri keşfetmek ve yapboz parçalarını birleştirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Sihirli bileşenleri almak için yapboz parçalarını birleştirerek çözmeniz gereken mantıksal görevlerle bir sonraki bölüme geçin.

Özellikler: 18 farklı araç ve yaratık, her birinde 8 bölümden oluşan 6 farklı konu, 144 adet eğlenceli yapboz, ve her bölüm sonunda çocuğunuzun bilişsel gelişimini ve yaratıcı düşüncesini arttıracak 48 mantıksal görev. Ayrıca bu uygulama hem kızlar hem de oğlanlar için tasarlanmıştır, kızlar renkli manzaraları sevecekler, oğlanlar ise farklı araçları kullanmaktan keyif alacaklar.

Bimi Boo uygulamaları hakkında: Bu uygulama, çocuğunuz için en iyi eğitici oyunları sunmaktadır. Üçüncü kişi reklamları yoktur ve çocuklarınızın güvenliği her şeyden önce gelir. Bu uygulama aynı zamanda uzun seyahatler için de uygundur ve çocuk eğitiminde uzmanların katkısıyla geliştirilmiştir.

1-5 yaş arası çocuklar için tasarlanmış olan bu uygulama, hem eğlenceli hem de öğretici olup, kreş ya da anaokulu eğitiminin bir parçası olabilir. Hem kızlar hem de oğlanlar tarafından sevilen bu oyunlar, uzun seyahatlerde de kolayca oynanabilir.

Bizler her zaman geri bildirimlerinizi ve tavsiyelerinizi duymaktan mutluluk duyarız. Bu şekilde uygulamalarımızı daha da geliştirebilir ve çocuklarınızın en iyi eğitimi almasını sağlayabiliriz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.