below header
QR Kod
Beko TV Remote

Beko TV Remote

3.39 geliştirici Arcelik A.Ş.
(0 İncelemeler) Mart 17, 2024
Beko TV Remote Beko TV Remote Beko TV Remote Beko TV Remote Beko TV Remote Beko TV Remote

En Son Versiyon

Versiyon
3.39
Güncelle
Mart 17, 2024
Geliştirici
Arcelik A.Ş.
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
arcelik.android.beko.remote
Şimdi İndir

Beko TV Remote Hakkında Daha Fazla

Beko TV Remote uygulaması Android telefonunuz ile Beko Smart TV'lerinizi kontrol edebilmenizi sağlar.

Bu uygulama, Beko Smart TV'nizin kumandasını kullanmak yerine Android telefonunuzu kullanarak TV'nizi kontrol etmenizi sağlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey, telefonunuzu ve TV'nizi aynı erişim noktasına bağlamaktır. Uygulama, ağa bağlı olan TV'lerinizi otomatik olarak tanımlar ve TV'nizi rahat bir şekilde kumanda etmenizi sağlar.

Uygulamayı kullanmak için öncelikle Beko Smart TV'nizi erişim noktasına bağlamanız gerekir. Ardından, Android telefonunuzu da aynı erişim noktasına bağlayın. Uygulamayı başlatın ve "Cihaz Ekle" butonuna dokunun. Eğer telefonunuz TV'nizi otomatik olarak tanımlamazsa, "Cihaz Ekle" butonunun yanındaki "+" butonuna dokunarak TV'nizin ip adresini girebilir ve ekleyebilirsiniz.

Uygulama, kullanımı kolay ve işlevsel olarak tasarlanmıştır. Kumanda, Klavye, TV Rehberi ve Planlar olmak üzere dört farklı ekrana bölünmüştür. Kumanda ekranı, Beko Smart TV'nizi kumanda edebileceğiniz sanal bir kumandayı içerir. Klavye ekranı, Android telefonunuzun klavyesini kullanarak TV'nize harf girişi yapmanızı sağlar. TV Rehberi ekranı, TV kanalları arasında gezinmenizi, arama yapmanızı ve hatırlatma ya da kaydetme planları kurmanızı sağlar. Planlar ekranı, önceden yapmış olduğunuz tüm hatırlatma ve kayıt planlarını tek bir ekranda görmenizi sağlar.

Uygulamanın özellikleri, kullandığınız ürüne göre çeşitlilik gösterebilir. Bu nedenle, "Ayarlar" sayfasından "Desteklenen Modeller" listesini kontrol ederek, Beko TV Remote uygulamasının Beko Smart TV'nizi destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede, uygulamanın sizin cihazınıza uyumlu olup olmadığını önceden kontrol edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.