below header
QR Kod
BeFriend: make Snapchat friend

BeFriend: make Snapchat friend

8.7.0 geliştirici Swipr Inc.
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
BeFriend: make Snapchat friend BeFriend: make Snapchat friend BeFriend: make Snapchat friend BeFriend: make Snapchat friend BeFriend: make Snapchat friend BeFriend: make Snapchat friend

En Son Versiyon

Versiyon
8.7.0
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Swipr Inc.
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.guppir.swipr
Şimdi İndir

BeFriend: make Snapchat friend Hakkında Daha Fazla

Welcome to BeFriend, formerly known as Swipr!

BeFriend uygulamamızın adını ve görsel kimliğini yenileyerek temel değerimiz olan arkadaşlık kurmayı yansıtmak için güncelledik. Yeniden markalaşmış uygulamamızla daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayın. Anlamlı Arkadaşlıkların Başladığı Yer - BeFriend'e katılın!👫👭👬

Yeni insanlarla tanışmak, benzer ruhları bulmak ve nerede olursanız olun yeni arkadaşlar edinmek mi istiyorsunuz? Daha fazla aramayın! BeFriend, bölgenizdeki harika insanlarla tanışıp bağ kurmanın yolunu devrimleştirmek için burada.

BEFRIEND'TA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER:

🔍 Yakındaki Arkadaşlar Bulun Profiller arasında kaydırın, yeni insanlarla tanışın ve anında arkadaşlar edinin! 📲 İlgi alanlarınızı ve tutkularınızı paylaşan arkadaşlar bulun, anlamlı arkadaşlıklar kurmaya başlayın.

💬 Sohbet & Video Görüşmesi Yeni arkadaşlarınızla anında bağlantı kurun, sorunsuz sohbet ve video görüşme özelliklerimizle. Buzları kolayca kırın ve yüz yüze video görüşmeleriyle sohbetlerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

📞 Anında Sesli Sohbet Anında Sesli Sohbet ile yeni insanlarla tanışın ve sadece metin yazmaktan daha öteye giden kalıcı bağlantılar kurun. Kendinizi dünyanın farklı yerlerinden ilginç kişilerle tanışırken, hikayeler paylaşın ve yeni kültürler keşfedin, hepsi kendi evinizin konforunda!

👋 HMU - Ulaşın ve Bağlanalım! Ani bir istekle ve hemen yeni insanlarla tanışmak mı istiyorsunuz? İlgi alanlarınızı, hobilerinizi veya planlarınızı HMU (Hit Me Up) olarak yayınlayın ve eğlenceye katılmak için sabırsızlanan gençlerden gelen mesajları görün!

👥 İlgi Alanı Topluluklarına Katılın Hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşan arkadaşlar bulun! Oyun, sanat, müzik, spor veya herhangi bir ilgi alanına yönelik olsun, BeFriend'in topluluk özelliği size benzer düşünen arkadaşlar bulmanıza yardımcı olur. 🎮🎨🎶⚽

🌐 Sosyal Medyada Bağlantı Kurun Arkadaşlık ufuklarınızı uygulamanın ötesine genişletin! BeFriend ile sosyal medya hesaplarınızı sorunsuz bir şekilde bağlayabilir ve yeni arkadaşlarınızın daha fazlasını öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Bağlantılarınızı güçlendirin ve BeFriend arkadaşlarınızın en son maceralarından haberdar kalın! 👥📲

BEFRIEND'TAN HOŞLANACAKLARINIZ:

🤝 Gerçek Arkadaşlıklar: BeFriend, hayatınızı zenginleştiren ve sizi gerçekten anlaşılmış ve desteklenmiş hissettiren gerçek bağlantılar kurmaya adanmıştır.

🔒 Güvenli ve Korunaklı: Güvenliğiniz bizim önceli

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.