header
QR Kod
Bebek Panda Bakımı

Bebek Panda Bakımı

8.69.08.00 geliştirici BabyBus
(0 İncelemeler) Haziran 05, 2024
Bebek Panda Bakımı Bebek Panda Bakımı Bebek Panda Bakımı Bebek Panda Bakımı Bebek Panda Bakımı Bebek Panda Bakımı

En Son Versiyon

Versiyon
8.69.08.00
Güncelle
Haziran 05, 2024
Geliştirici
BabyBus
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.sinyee.babybus.care
Şimdi İndir

Bebek Panda Bakımı Hakkında Daha Fazla

Bebeklere nasıl bakılır biliyor musun? Bebek Panda’nın Bakımı oyununu dene ve öğren! Bebeklerin sağlıklı büyümesi için onları kundakla, emeklemeyi ve yürümeyi öğret.

Bebekleri Besle uygulaması, bebekler için faydalı olan süt tozu, pirinç gevreği, bisküviler ve sebze püreleri gibi çeşitli bebek mamalarını içerir. Bu mamalar, bebeklerin gelişimlerine uygun ve sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlar.

Bebeklerle Oyna bölümünde, bebeklerin nasıl oyunlardan hoşlandıkları ve hangi aktivitelerin onlar için eğlenceli olduğu öğrenilebilir. Giydirmece, kule yapmaca, saklambaca ve kumdan kale yapma gibi birbirinden eğlenceli 20'den fazla aktiviteye göz atılabilir ve bebeklerle keyifli vakit geçirilebilir.

Bebekleri Uyut bölümünde, bebeklerin uykuya hazırlanmalarına yardımcı olunabilir. Güzel bir banyo yaptırılabilir, ninni söylenebilir ve beşikte sallanarak uyumaları sağlanabilir.

Bu uygulama sayesinde bebeklerin büyüme süreçlerini öğrenilebilir ve onlarla ilgilenmenin yanı sıra, onların el becerilerini, reflekslerini ve sorumluluk bilincini geliştirmeye yardımcı olacak etkileşimli oyunlar oynanabilir.

BabyBus olarak, çocukların yaratıcı güçlerini ve meraklarını sergilemelerine yardımcı olmak için ürünler tasarlıyoruz. 0-8 yaş arasındaki 600 milyon çocuk hayranı için çeşitli ürünler, videolar ve eğitici içerikler sunuyoruz. Sağlık, dil, toplum, bilim, sanat ve diğer alanları kapsayan 200'den fazla uygulama, 2500'den fazla çocuk şarkısı ve 9000'den fazla öykü çocukların dünyayı kendi kendilerine keşfetmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

BabyBus ile iletişime geçmek için ser@babybus.com adresini kullanabilir ve http://www.babybus.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.