header
QR Kod
BeatSync - Hızlı & Kolay Video

BeatSync - Hızlı & Kolay Video

4.0.174 geliştirici KineMaster, Video Editor Experts Group
(0 İncelemeler) Şubat 19, 2024
BeatSync - Hızlı & Kolay Video BeatSync - Hızlı & Kolay Video BeatSync - Hızlı & Kolay Video BeatSync - Hızlı & Kolay Video BeatSync - Hızlı & Kolay Video BeatSync - Hızlı & Kolay Video

En Son Versiyon

Versiyon
4.0.174
Güncelle
Şubat 19, 2024
Geliştirici
KineMaster, Video Editor Experts Group
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.kinemaster.app.beatsync
Şimdi İndir

BeatSync - Hızlı & Kolay Video Hakkında Daha Fazla

Son olarak, kendi video dosyalarınızı kullanabilirsiniz! (Yalnızca 1 video dosyası seçin)

Filigran Yok uygulaması, popüler ve trend videolar oluşturmanın en kolay yolu olarak tanımlanabilir. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, telefonlarından grup fotoğraflarından veya videolardan oluşan bir proje oluşturabilir ve bir BeatSync şablonu seçerek muhteşem bir video ortaya çıkarabilirler. Bu videolar daha sonra arkadaşlar ve dünya ile paylaşılabilir. Ayrıca, düzenlemelerde daha fazla esneklik isteyen kullanıcılar, videolarını proje dosyası olarak Dünyanın En Güçlü video düzenleyicisi olan KineMaster'a gönderebilirler.

BeatSync uygulaması, kullanıcıların seçtikleri müziklerde otomatik olarak popüler video efektlerini sağlayarak, müzik ile senkronize bir şekilde videolarını oluşturmalarını sağlar. Kullanıcılar ayrıca, vuruş algılama algoritmaları sayesinde müziğin vuruşlarını algılayarak efektlerin vuruşlarla uyumlu olmasını sağlayabilirler.

Uygulama, 18 farklı dilde desteklenmektedir ve proje paylaşımı için KineMaster uygulamasının 4.12.3 sürümü veya sonrası kullanılması gerekmektedir. Önizlemeler, düşük seviyeli cihazlarda kararsız olabilir ancak dışa aktarılan videolar her zaman kaliteli bir şekilde görüntülenecektir.

BeatSync uygulaması, proje paylaşımı için KineMaster uygulamasına proje göndererek en hızlı ve en kolay video düzenleme yöntemini sunar. Seçilen tüm fotoğraflar birincil zaman çizelgesinde yer alır ve kullanıcılar geçişler ve klip efektleri gibi düzenlemeleri KineMaster'da gerçekleştirebilirler. KineMaster'da kullanıcılar, birden fazla video katmanı ekleyebilir ve videolarında çeşitli özellikler kullanabilirler.

BeatSync uygulaması, kullanıcıların fotoğraflarını veya videolarını seçerek kendi popüler müzik videolarını oluşturmalarını sağlayan temel özelliklere sahiptir. Kullanıcılar, 1 video veya en fazla 30 fotoğraf ekleyebilir, seçtikleri fotoğrafları sıralayabilir veya tek seferde iptal edebilirler. Ayrıca, kullanıcılar popüler ve modaya uygun müzik parçalarını seçebilir ve sevdikleri müziği videolarına ekleyerek otomatik olarak efektlerin vuruşlarla eşleşmesini sağlayabilirler. Videolar, kullanıcıların yerel depolama alanına kaydedilebilir ve en sevdiği sosyal medya platformlarında paylaşılabilir. BeatSync uygulaması, kullanıcıların sofistike KineMaster projeleri oluşturmalarına da olanak tanır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.