header
QR Kod
Avakin Life - 3D Avatar

Avakin Life - 3D Avatar

1.091.01 geliştirici Lockwood Publishing Ltd
(0 İncelemeler) Mart 12, 2024
Avakin Life - 3D Avatar Avakin Life - 3D Avatar Avakin Life - 3D Avatar Avakin Life - 3D Avatar Avakin Life - 3D Avatar Avakin Life - 3D Avatar

En Son Versiyon

Versiyon
1.091.01
Güncelle
Mart 12, 2024
Geliştirici
Lockwood Publishing Ltd
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.lockwoodpublishing.avakinlife
Şimdi İndir

Avakin Life - 3D Avatar Hakkında Daha Fazla

Avakin Life'ın canlı üç boyutlu dünyasında sosyalleşin, keşfedin ve yarışın.

Avakin Life, üç boyutlu bir oyun platformudur. Bu platformda, eski arkadaşlarınızla buluşabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Gördüğünüz her konuma uğrayabilir ve sürekli güncellenen dünyayı keşfedebilirsiniz. Kişisel zevkinize göre, yaşadığınız yeri dekore ve kişiselleştirebilirsiniz. Dairenizi özel bir buluşma yeri haline getirebilir veya tüm dünyayı dairenizde bir parti yapabilirsiniz. Ancak, yüksek sıralarda yer almak istiyorsanız, çok çalışmanız gerekecektir.

Avakin Life, düzenli olarak güncellenen yeni mobilyalar, çevreler ve avatar animasyonları sunar. Bu sayede, avakininize canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Oyun içinde, özgürce hareket edebilir, keşfedebilir ve duygusallaşabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir ve eski arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Dairenizin mobilyalarını ve dekorasyonunu yenileyerek, onu istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Dairenizde veya arkadaşlarınızın dairelerinde sosyalleşebilirsiniz. Ayrıca, en iyi daireler için reyting ve sıralamalar mevcuttur. Çevreler, mobilyalar ve animasyonlar düzenli olarak güncellenir, böylece her zaman yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

Avakin Life, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Tek bir hesap ile çoklu uygulamalara erişebilirsiniz. Oyun içinde mesajlaşabilir, profil oluşturabilir, arkadaşlarınızla meydan okumalar yapabilirsiniz. Ayrıca, tüm favori Avakin özelliklerini içerir.

Avakin Life, harika tasarlanmış üç boyutlu çevrelerde eski ve yeni arkadaşlarla zaman geçirebileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Özgürlük ve eğlence dolu bir dünya sunar. Dairenizi kişiselleştirerek, arkadaşlarınızla sosyalleşerek ve en iyi daireler için yarışarak heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Düzenli güncellemeler sayesinde her zaman yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Avakin Life, sizi kendi dünyasına davet ediyor!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.