header
QR Kod
Auto Text: Automatic Message

Auto Text: Automatic Message

5.3.8 geliştirici Message Assistant
(0 İncelemeler) Nisan 13, 2024
Auto Text: Automatic Message Auto Text: Automatic Message Auto Text: Automatic Message Auto Text: Automatic Message Auto Text: Automatic Message Auto Text: Automatic Message

En Son Versiyon

Versiyon
5.3.8
Güncelle
Nisan 13, 2024
Geliştirici
Message Assistant
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.hnib.smslater
Şimdi İndir

Auto Text: Automatic Message Hakkında Daha Fazla

This is an application that allows you to synchronize your SMS or call details to other devices (Phone/PC). You can also automate your message actions like auto-sending or auto-replying.

Bu uygulamanın temel özelliği otomatik yönlendirmedir. Bu özellik, kullanıcıların belirlediği kuralları uygulayarak SMS mesajlarını veya telefon aramalarını algılar ve ayrıntılarını başka cihazlara aktarır. Kullanıcılar, kurallarını gönderenler ve anahtar kelimeleri filtreleyerek kendi otomatik yönlendirme kurallarını oluşturabilirler. Bir kural için birden fazla alıcı ekleyebilirsiniz.

Diğer özellikler arasında, belirli bir zamanda otomatik olarak gönderilecek mesajları planlama, tekrarlayan mesajları planlama, toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni), toplu mesaj gönderme (kitle metni)bulunmaktadır. Hızlı yanıt mesajı oluşturma özelliği sayesinde kullanıcılar meşgul veya uzakta olduklarında otomatik yanıt mesajı gönderebilirler. Ayrıca cevap kuralları oluşturarak, gönderenleri veya anahtar kelimeleri filtreleyerek yanıt mesajlarını özelleştirebilirler.

Bu uygulamanın çalışması için aşağıdaki izinler gereklidir: SMS ayrıntılarını okumak için READ_SMS, gelen SMS'leri algılamak için RECEIVE_SMS, SMS göndermek için SEND_SMS, telefon aramalarını algılamak ve okumak için READ_CALL_LOG, alıcıları kişi listesinden seçmek için READ_CONTACTS.

Gizlilik açısından, bu uygulama SMS iznine ihtiyaç duyar ancak SMS veya kişi listesini bir sunucuda saklamaz. Uygulamayı silerseniz, tüm veriler koşulsuz olarak silinir. Erişilebilirlik API'si kullanarak, kullanıcı adına planlanmış mesajları otomatik olarak göndermek için Android Erişilebilirlik Hizmetlerini kullanır ancak bu izin yalnızca bu amaç için kullanılır ve hiçbir kullanıcı verisi toplanmaz veya paylaşılmaz.

Bu uygulama WhatsApp, Messenger veya Telegram ile ilişkili değildir. WhatsApp ve Messenger, Facebook Inc'nin tescilli ticari markalarıdır. Telegram, Telegram FZ-LLC'nin tescilli bir ticari markasıdır. Herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa, lütfen kant@doitlater.co adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.