header
QR Kod
Anonim Sohbet - Aloha Live

Anonim Sohbet - Aloha Live

5.0.5 geliştirici Aloha Dijital Bilisim Egitim ve Danismanlık AS
(0 İncelemeler) Haziran 04, 2024
Anonim Sohbet - Aloha Live Anonim Sohbet - Aloha Live Anonim Sohbet - Aloha Live Anonim Sohbet - Aloha Live Anonim Sohbet - Aloha Live Anonim Sohbet - Aloha Live

En Son Versiyon

Versiyon
5.0.5
Güncelle
Haziran 04, 2024
Geliştirici
Aloha Dijital Bilisim Egitim ve Danismanlık AS
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.alohachat
Şimdi İndir

Anonim Sohbet - Aloha Live Hakkında Daha Fazla

Yepyeni tarzıyla her konuda canlı dinleyicilerle eşleşip gizli olarak sohbet edebileceğin, içini dökebileceğin, yalnızlığını giderebileceğin, dertleşebileceğin, eğlenebileceğin ücretsiz en iyi sohbet ve mesajlaşma uygulaması: Aloha Live App. Hızlı, eğlenceli, ücretsiz, canlı ve gizli sohbet burda.

Bambaşka bir sosyal ağ deneyimi yaşamak isteyenler için ücretsiz olarak indirilebilen Aloha Live, kullanıcıların yaratıcı bir kullanıcı adıyla kayıt olmaları ve hemen sohbete başlamaları için tasarlanmış bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların yalnızlıklarını paylaşabilecekleri, sorunlarını dile getirebilecekleri veya sadece eğlenceli konuşmalar yapabilecekleri Türkçe ve İngilizce canlı sohbet fırsatı sunuyor.

Aloha Live, kullanıcıların günlük hayatta soramadıkları soruları anonim olarak sormalarına, yüz yüze konuşmaktan çekindikleri konular hakkında mesajlaşmalarına ve kişisel bilgilerinin hiçbir şekilde sorulmadığı, görüntülü veya sesli sohbet olmadığı bir ortamda konuşmalarına olanak tanıyor. Kullanıcılar, tek tıkla bir dinleyiciye ulaşabilecekleri gibi konu seçimi yaparak da detaylı bir arama yapabiliyor ve sevdikleri dinleyicileri favorilerine ekleyip her zaman ulaşabiliyorlar. Ayrıca kullanıcılar, istedikleri gibi birebir veya grup sohbetleri düzenleyebilir ve sanal hediyelerle arkadaşlarını şımartabilirler.

Aloha Live, kullanıcıların günlük yaşantılarında karşılaştıkları zorlukları tarafsız ve deneyimli dinleyicilerle gizlilik çerçevesinde konuşabilecekleri bir mobil chat uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulamayı indirerek istedikleri zaman dinleyici veya konuşmacı olarak giriş yapabilirler. Uygulama, insanların yalnızlıklarını paylaşmalarını, dünyanın farklı yerlerinden insanlarla sohbet etmelerini ve eğlenceli vakit geçirmelerini amaçlamaktadır.

Aloha Live, kullanıcıların istedikleri bir kullanıcı adıyla anonim bir hesap oluşturarak hemen mesajlaşmaya başlayabilecekleri ve dilersenlerse dinleyici eğitimi alarak kendi günlük hayatlarında da kullanabilecekleri pratik bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcılar, uygulama üzerinden diledikleri dinleyicilerle görüşebilir, onlara sanal ürünler ısmarlayabilir ve favorilerine ekledikleri dinleyicilerle tekrar sohbet edebilirler. Ayrıca kullanıcılar, kredi paketi satın alarak diledikleri filtrede ve sürede sohbet edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.