header
QR Kod
Angry Birds 2

Angry Birds 2

geliştirici Rovio Entertainment Corporation
(0 İncelemeler) Mayıs 02, 2024
Angry Birds 2 Angry Birds 2 Angry Birds 2 Angry Birds 2 Angry Birds 2 Angry Birds 2

En Son Versiyon

Güncelle
Mayıs 02, 2024
Geliştirici
Rovio Entertainment Corporation
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.rovio.baba
Şimdi İndir

Angry Birds 2 Hakkında Daha Fazla

ÜCRETSİZ olarak milyonlarca oyuncuya katıl ve eğlenceli sapan macerasına şimdi başla! Arkadaşlarınla takım oluştur, lider tabelalarında yüksel, klanlar halinde toplan, şapkaları biriktir, mücadelelere katıl ve yepyeni oyun modları ile eğlenceli etkinliklerde oyna. Takımını evrimleştir ve bu heyecan verici Angry Birds oyununda yeteneklerini sergile!

Angry Birds serisinin efsanevi karakterlerini daha yakından tanı ve milyonlarca oyuncunun kalbini kazanmış olan eğlenceli bir oyun deneyimi yaşa.

Bu oyunda, oyuncular günlük görevleri tamamlayarak hızlı ödüller kazanabilir, karakterlerinin seviyesini yükseltebilir ve güçlerini arttırabilirler. Ayrıca bir klan kurarak arkadaşları ve dünyanın dört bir yanından oyuncularla birlikte domuzlara karşı savaşabilirler. Oyuncular ayrıca arenada diğer oyuncularla yarışarak en iyi olduğunu kanıtlayabilir ve komik şapkalar toplayarak sürünün moda anlayışını geliştirebilirler.

Oyunda ayrıca Kudretli Kartal'ın Eğitim Kampı'nda yüce kartalı etkileyerek onun özel mağazasında kullanabilecekleri paralar kazanabilirler. Oyun düzenli güncellemeler ve süre sınırlı etkinliklerle yüzlerce seviye sunuyor ve oyuncular arkadaşları ve diğer oyuncularla yarışarak küresel lider tablolarında en iyi olduğunu kanıtlayabilirler.

Angry Birds 2 tamamen ücretsiz oynanabilir ancak uygulama içi satın alma seçeneği de bulunmaktadır. Oyun oynanırken, Rovio cihazın enerji tüketiminin sebep olduğu karbon ayak izini telafi etmektedir. Oyun ayrıca 13 yaşından büyük kitleye hitap eden sosyal ağ web sitelerine bağlantılar içerebilir ve internet bağlantısı gerektirebilir. Oyunun düzgün çalışması için en son güncellemelerin yüklenmesi gerektiğinin unutulmaması önemlidir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.