header
QR Kod
Angel Studios

Angel Studios

24.14.7 geliştirici Angel Studios, Inc.
(0 İncelemeler) Nisan 05, 2024
Angel Studios Angel Studios Angel Studios Angel Studios Angel Studios Angel Studios

En Son Versiyon

Versiyon
24.14.7
Güncelle
Nisan 05, 2024
Geliştirici
Angel Studios, Inc.
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.angel.tv
Şimdi İndir

Angel Studios Hakkında Daha Fazla

Angel Studios is not just another streaming service. Our free shows, movies, and documentaries are handpicked by our audience and crowdfunded by our fans.

Angel Studios, orijinal dizileri The Chosen ve The Wingfeather Saga'dan, Sound of Freedom ve His Only Son gibi filmlere ve Dry Bar Comedy gibi eşsiz komedi şovlarına kadar ilham verici ve ödüllü içerikler sunar. Yeni ve etkileyici projeler düzenli olarak eklenmektedir.

Angel Studios, her yaşa uygun olağanüstü filmler, şovlar ve belgeseller sunar. Anlamlı hikayeler anlatarak ilham vermek, yüceltmek ve birleştirmek amacıyla tasarlanmış, ödüllü ve izleyici destekli içeriklere sınırsız erişim keyfini çıkarın.

Sınırlar olmadan anlam dolu hikayelerin tadını çıkarın. Angel Studios, başka hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz yüksek kaliteli, değer odaklı TV eğlencesiyle dolu. Favori içeriğinizi desteklemek ister misiniz? Projelere yatırım yapın, Pay It Forward'e katılın, Angel Guild'a katılın veya ürün satın alın.

Angel Studios, hikayeleri evrensel olarak erişilebilir kılmaya inanır. Işık yükseltici içerikleri paylaşma taahhüdümüz, hizmetimizi ücretsiz olarak sunmamızı sağlar. Bu model, hayran katkıları sayesinde Pay It Forward, ürün satışları ve sponsorluklarla mümkün olmaktadır.

• Hayranlara ait filmler, şovlar ve belgeseller izleyin • İzlemek ve akış yapmak için %100 ücretsiz • Hollywood yöneticileri değil, hayranlarımız içeriği seçer • Hangi filmlerin ve şovların yapılacağına oy verin • Özel canlı yayınlar, hikayeler, podcast'ler ve daha fazlası • Favori şovlarınızı destekleyin • Hediye fabrikamızda ürün satın alın

Angel Studios tamamen ücretsizdir. Ödeme veya kredi kartı gerektirmez.

Şovları akış yapın, filmlere oy verin ve önemli olan bir topluluğun parçası olun. Uygulamayı indirin, favori şovlarınızı ve filmlerinizi ücretsiz olarak akış yapmaya başlayın.

Gizlilik politikası: https://www.angel.com/legal/privacy
Kullanım koşulları: https://www.angel.com/legal/terms-of-use

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.