header
QR Kod
Android TV GoogleTV kumandası

Android TV GoogleTV kumandası

9.4.6 geliştirici osfunapps
(0 İncelemeler) Mayıs 18, 2024
Android TV GoogleTV kumandası Android TV GoogleTV kumandası Android TV GoogleTV kumandası Android TV GoogleTV kumandası Android TV GoogleTV kumandası Android TV GoogleTV kumandası

En Son Versiyon

Versiyon
9.4.6
Güncelle
Mayıs 18, 2024
Geliştirici
osfunapps
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.osfunapps.remoteforandroidtv
Şimdi İndir

Android TV GoogleTV kumandası Hakkında Daha Fazla

TV'NİZİAKILLI YOLDAN KONTROL EDİN

Koltuk minderlerinde kaybolan uzaktan kumandaları artık aramaya gerek yok! Artık Android TV veya Google TV için Akıllı uzaktan kumandayla izleme deneyiminizi en iyi seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, uzaktan kumandanızı bulmak veya düğmelere vurmak gibi geçmişteki zorluklarla uğraşmaya son verebilirsiniz. Yeni Android TV veya Google TV uzaktan kumandanızla kolaylık, kişiselleştirme ve erişilebilirlik seçeneklerine sahipsiniz.

Uygulama, TV kumandanızı mobil cihazınızın bir uzantısı haline getirerek parmaklarınızın ucunda tutuyor. Sadece uygulamayı indirin ve TV'nizin mobil cihazınızla aynı WIFI ağına bağlı olduğundan emin olun. Sonra sadece Keşif ekranında TV'nizi seçin ve bağlanın. Uygulama, Sony, Haier, Toshiba, TCL, Hisense, SunBriteTV, Philips ve diğer markaların Android TV veya Google TV uzaktan kumandalarıyla uyumludur.

Bu uygulama sayesinde, geleneksel uzaktan kumandanız artık dijital olarak çalışıyor ve anında erişilebilir durumda. Uzaktan Kumanda ekranı, güç, ses, kanallar, duraklatma, sayı tuşları (0-9), sessize alma, seçme ve daha fazlası gibi tüm gereksinimlere dokunmanıza olanak tanır. Google TV veya Android TV uzaktan kumandasıyla kanallar, menüler ve seçenekler arasında anında gezinebilirsiniz.

Bu uygulama, size TV kontrolünüzü kişiselleştirmenize olanak tanır. Dokunmatik Yüzey, Google TV veya Android TV'nizde sorunsuz ve sezgisel gezinme sağlar. Üst kontrol şeridini favori veya en çok kullandığınız düğmelerle özelleştirerek daha verimli ve duyarlı bir etkileşim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Ayarlar bölümünde reklamları kaldırabilir veya Bize Ulaşın ekranına dokunarak daha fazla kişiselleştirme seçeneği sunulur.

Bu uygulama sayesinde, tüm uygulamalarınız tek bir çatı altında toplanıyor. Mobil uzaktan kumandanız sayesinde TV'nizin indirilmiş uygulamalarını kolayca kontrol edebilirsiniz. Netflix, Prime Video, Hulu, Pluto ve daha birçok uygulamayı keşfedebilir ve aralarında gezinebilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde, akıcı bir medya navigasyonu ve zahmetsiz bir kontrol ile medya içeriklerinizle etkileşim kurabilirsiniz. Kaydırma ve dokunma gibi temel kontrollerle medya içerikleriniz arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu uygulama, resmi bir Android TV veya Google TV uygulaması olmamakla birlikte, Sony, Haier, Toshiba, TCL, Hisense, SunBriteTV, Philips gibi markalarla da ilişkili değildir.

Daha fazla bilgi edinmek, Gizlilik Politikamızı görüntülemek veya Android TV veya Google TV uzaktan kumandası hakkında herhangi bir soru sormak için lütfen bizimle iletişime geçin: support@os-apps.com.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.