header
QR Kod
Allo: Voice Chat & Games

Allo: Voice Chat & Games

2.9.0 geliştirici Allo Official
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
Allo: Voice Chat & Games Allo: Voice Chat & Games Allo: Voice Chat & Games Allo: Voice Chat & Games Allo: Voice Chat & Games Allo: Voice Chat & Games

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.0
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
Allo Official
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.live.allo
Şimdi İndir

Allo: Voice Chat & Games Hakkında Daha Fazla

Allo: Voice Chat & Games

Allo kullanıcıların arkadaş edinip sohbet etmenin yanı sıra Ludo, UMO, Domino, Fruit Party, Horse Racing, Camel gibi çok popüler ve eğlenceli oyunlar oynamasını sağlayan bir platformdur. Oyunlar sırasında arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve her zaman her yerde yeni bir kolaylık ve zevk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özel Aktiviteler Haftalık ve her festivalde çeşitli ilginç aktiviteler düzenlenir. Sohbet ederken ve oyun oynarken bu aktivitelere katılabilirsiniz.

Özel Sohbet Eğlenceli konuşmalar yapın, mesaj göndererek ve ilginç arkadaşlar takip ederek başlayın.

Harika Hediyeler ve Büyülü Giriş Efektleri Arkadaşlarınıza ve takipçilerinize sohbet ederken duygularınızı ve takdirinizi ifade etmek için hediyeler gönderin. Özel ve lüks hediyeler sadece Allo'da sunulmaktadır. Özel giriş efektleri.

Aristokratik Olmak Özel Olun Aristokrasiye katılarak özel üye hakları ve avantajları, aristokrasi sembolü, özel hediyeler, değerli çerçeve vb. elde edin.

Allo'ya şimdi katılın ve daha fazla eğlenin! Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa bize şu yollarla ulaşabilirsiniz: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085109589781, Instagram: https://Allovoicechat, E-posta: allohabibi.official@gmail.com

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.