header
QR Kod
Akinator VIP

Akinator VIP

8.5.23 geliştirici Elokence SAS
(0 İncelemeler) Mart 25, 2024
Akinator VIP Akinator VIP Akinator VIP Akinator VIP Akinator VIP Akinator VIP

En Son Versiyon

Versiyon
8.5.23
Güncelle
Mart 25, 2024
Geliştirici
Elokence SAS
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
₺27,99
Paket Adı
com.digidust.elokence.akinator.paid
Şimdi İndir

Akinator VIP Hakkında Daha Fazla

Akinator aklını okuyabilir ve birkaç soru sorarak düşündüğün karakterin kim olduğunu söyleyebilir. Gerçek veya hayali bir karakteri aklından tut ve Akinator kim olduğunu tahmin etmeye çalışsın.

Akinator, kullanıcı hesapları ile eğlenceli bir deneyim sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar, artık kendi hesaplarını oluşturarak Akinator'un büyülü dünyasına dahil olabilirler. Hesapları sayesinde kazandıkları Aki Ödülleri, açtıkları aksesuarlar ve Geniz durumlarını görüntüleyebilirler. Bu özellik sayesinde, mobil aygıtlarını değiştirseler bile nereye giderlerse gitsinler, hesapları onlarla birlikte olacaktır.

Mavi cin Akinator, kullanıcılarına farklı düşünme deneyimi yaşatmak için büyüsünü kullanmaya davet ediyor. Kullanıcılar, karakterleri tahmin etmeyi ve zorluk çıkarmayı seven Akinator'a yardımcı olmak için uzun süredir oynanmamış unutulmuş bir karakter bulmaya çalışıyorlar. Bu sayede en iyi Aki Ödüllerini kazanma şansı elde ediyorlar.

Kullanıcılar, diğer oyuncularla sıralamalarda yarışarak en iyi oyuncu olduklarını kanıtlayabilirler. Son Süper Ödüller panosuna veya Onur Sıralaması'na adlarını yazdırabilirler.

Her gün 5 gizemli karakteri bulmaya çalışarak, kullanıcılar özel Aki Ödülleri kazanma şansı elde ediyorlar. Günlük Görevler panosunu tamamlayarak en prestijli Aki Ödülleri'nden biri olan altın Günlük Görev Aki Ödülü'nü kazanabilirler.

Kullanıcılar, Geniz sayesinde Akinator'ün büyülü dünyasını kişiselleştirme şansı da elde ediyorlar. Cin, 12 şapka ve 13 kıyafet seçeneği ile kullanıcıların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Böylece cin, bir vampire, kovboya veya diskocuya dönüşebilir. Ayrıca fotoğraf veya soru ekleyerek Akinator'un büyüsüne güç katma imkanı da bulunuyor.

Akinator'un ana özellikleri arasında 16 farklı dil seçeneği (Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Japonca, Arapça, Rusça, İtalyanca, Çince, Türkçe, Korece, İbranice, Lehçe, Endonezce ve Felemenkçe), Aki Ödülleri panosu, anlık ve son sıralamaların görüntülenebildiği Onu Sıralaması, son süper ödüller için siyah, platin ve altın Aki Ödülleri, günlük görevler panosu, fotoğraf veya soru ekleyerek büyüsüne güç katma imkanı, şapkalar ve kıyafetlerle kişiselleştirme seçeneği ve hassas içerik filtresi bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcılar, oyunlarını kayıt edebilme imkanına da sahiptirler.

Akinator, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında da aktiftir. Kullanıcılar, Facebook'ta @officialakinator, Twitter'da @akinator_team ve Instagram'da @akinatorgenieapp hesaplarını takip edebilirler.

Akinator'un kullanıcılarına verdiği ipuçları arasında internet bağlantısı gerektiği, dil seçiminin listede aşağı inilerek yapılabileceği ve kullanıcıların hesaplarını oluşturarak Aki Ödülleri, aksesuarlar

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.