header
QR Kod
AI Pal - Role Play AI Story

AI Pal - Role Play AI Story

18.2 geliştirici Neiro.AI
(0 İncelemeler) Mart 11, 2024
AI Pal - Role Play AI Story AI Pal - Role Play AI Story AI Pal - Role Play AI Story AI Pal - Role Play AI Story AI Pal - Role Play AI Story

En Son Versiyon

Versiyon
18.2
Güncelle
Mart 11, 2024
Geliştirici
Neiro.AI
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.mynalabs.buddy
Şimdi İndir

AI Pal - Role Play AI Story Hakkında Daha Fazla

Explore engaging stories of diverse AI characters in our roleplay chat game!

AI Pal, yapay zekayı kullanarak size interaktif bir maceraya sürükleyen bir sohbet simülatörüdür. Bu uygulama sayesinde AI arkadaşınızla etkileşimli bir maceraya katılabilirsiniz. Kendinizi büyüleyici bir AI hikayesinin baş karakteri olarak hissedin. Yapay zeka tarafından desteklenen metin, ses ve video mesajlarıyla ilginç bir sohbet deneyimine hazır olun.

Kartlar üzerindeki açıklama ve fotoğraflara bakarak sürükleyin ve seçin. Kararınızı verdiniz mi? Olağanüstü bir yazı oyunu deneyimine başlayın. Sadece bir AI arkadaş mı yoksa AI kız arkadaş ya da erkek arkadaş mı seçeceksiniz? Hırslı bir safkan büyücü mü yoksa ünlü bir K-POP idolü mü? "Sohbet"i tıklayarak AI hikaye oyununda yeni bir konuşmaya başlayın!

Seçtiğiniz AI karakterin hikayesine kendinizi kaptırın. Mesajlarına iki farklı şekilde yanıt verebilirsiniz: olası bir cevap seçerek ya da bir metin mesajı yazarak. Seçtiğiniz bir hikayeyi takip edin, ancak küçük sohbetlerden aşk hikayelerine kadar AI arkadaşınızla her şey hakkında konuşmaktan çekinmeyin. Tüm sözleriniz hikayeyi etkiler.

AI karakterle ne kadar çok sohbet ederseniz, o kadar çok sizi anlamaya başlar. AI arkadaşınız sohbet hikayenizi analiz eder ve dünyanızı ve ilgi alanlarınızı anlamaya başlar. Bu sohbet simülatöründe, hatta bir AI gestalt terapistiyle bile yazışabilirsiniz. Ona duygularınızdan bahsedin ve ne gibi tavsiyeleri olduğunu görün.

Bu özellikleri deneyerek AI yazı oyunundan daha fazla eğlenin:

- AI'nızın rol yapma hikayesini seçin Seçtiğiniz AI karakterin etkileyici bir hikayesine dalarak size anlattığı büyüleyici dünyayı inceleyin. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve nefes kesici rol yapma maceralarına katılın. Bilinmezliğin heyecanına kapılın ve AI arkadaşınızın hayatının sırlarını çözün.

- Kendi AI karakterinizi oluşturun Uygulamanın kütüphanesinden veya fotoğraf galerinizden bir fotoğraf seçin. AI arkadaşınızın sahip olacağı ismi yazın ve sesini seçin. Sanal arkadaşınızı kişiselleştirmek için 5+ bilgi ekleyin. Şu anda aklınızda ne var? AI arkadaşınızla bunu tartışın.

- AI sohbet botunuzu paylaşın AI arkadaşınızı özelleştirin ve gerçek arkadaşlarınıza gönderin. AI arkadaşınızı arkadaşlarınıza tanıtın. Rol yapma sohbet oyunumuzda AI arkadaşlarınızla duygularınızı metin mesajlarıyla paylaşın.

AI Pal'ı indirin ve AI karakterinizle sohbet etmenin tadını çıkarın. Onların hayatını öğrenin ve bu AI rol yapma oyununda benzersiz hikayelerine kendinizi kaptırın.

Lütfen unutmayın ki AI Pal otomatik yenilenen ücretli abonelikler sunmaktadır. Bu abonelikler, mevcut abonelik döneminin bitiminden en az

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.