header
QR Kod
AI Chat Türkçe

AI Chat Türkçe

1.4.8 geliştirici AppStation Studio
(0 İncelemeler) Mayıs 29, 2024
AI Chat Türkçe AI Chat Türkçe AI Chat Türkçe AI Chat Türkçe AI Chat Türkçe AI Chat Türkçe

En Son Versiyon

Versiyon
1.4.8
Güncelle
Mayıs 29, 2024
Geliştirici
AppStation Studio
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.appstation.chatgpt
Şimdi İndir

AI Chat Türkçe Hakkında Daha Fazla

Şimdi ChatGPT cebinizde! Chat GPT, OpenAI tarafından geliştirilen yapay zeka destekli bir dil modelidir. İnternetten büyük miktarda metin verisi üzerinde eğitildi ve belirli bir istem için insan benzeri metin yanıtları üretebilir. Soruları yanıtlayabilir, çeşitli konularda sohbet edebilir ve yaratıcı yazılar üretebilir.

ChatGPT, OpenAI tarafından geliştirilmiş, metin tabanlı sorgulara yanıt vermek ve doğal dil yanıtları oluşturmak için tasarlanmış bir dil modelidir. Bu model, bilgisayarlara insan dilini anlamayı ve yorumlamayı öğretmeyi hedefleyen doğal dil işleme (NLP) alanının bir parçasıdır. ChatGPT, **Transformer** adlı derin bir öğrenme mimarisi kullanarak dildeki kalıpları öğrenir ve tutarlı ve insan benzeri metinler oluşturur. Ayrıca, büyük bir metin verisi külliyatı üzerinde eğitildiği için genel bilgi sorularından daha karmaşık konuşma konularına kadar çok çeşitli istemlere yanıtlar üretebilir.

ChatGPT'nin başlıca uygulamalarından biri, otomatik müşteri hizmetleri sağlamak, sık sorulan soruları yanıtlamak ve hatta kullanıcılarla serbest bir şekilde sohbet etmek için kullanılabilen sohbet robotlarıdır. Ancak, diğer NLP uygulamaları olan metin özetleme, dil çevirisi ve içerik oluşturma gibi alanlarda da kullanılabilir.

ChatGPT'yi kullanmak için, öncelikle bir bilgi istemi veya bağlam sağlamanız gerekir. Bu bir soru, bir ifade veya herhangi bir metin olabilir. Daha sonra, platform ChatGPT'ye bir istek gönderecek ve **API** aracılığıyla oluşturulan bir yanıtı size geri döndürecektir. Son olarak, ChatGPT tarafından oluşturulan yanıtı inceleyip kalitesini değerlendirmeniz gerekir. Daha iyi bir yanıt almak için isteminizi veya diğer parametreleri ayarlayabilirsiniz.

ChatGPT bir yapay zeka dil modeli olarak çok çeşitli istemlere yanıtlar üretebilir. Ancak, bu modelin tipik olarak iyi iş çıkardığı bazı istem örnekleri şunlardır: - Bana bir fıkra anlat. - Fransa'nın başkenti neresidir? - Okumak için güzel bir kitap önerir misiniz? - Nasıl bir fincan kahve yaparım? - Hayatın anlamı nedir? - Bugün hava nasıl? - Yapay zeka kavramını açıklayabilir misiniz? - Son Super Bowl'u kim kazandı? - Yeni bir dil öğrenmenin en iyi yolu nedir? - Bu matematik problemini çözmeme yardım edebilir misin? Bunlar yalnızca birkaç örnektir, ancak ChatGPT'ye herhangi bir soru sormaktan veya istemde bulunmaktan çekinmeyin.

ChatGPT şu anda İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Felemenkçe, Portekizce, Lehçe, İsveççe, Rusça, Türkçe, Endonezce, Basitleştirilmiş Çince ve Japonca dillerini desteklemektedir. Bu sayede, farklı dillerde kullanıcılar ChatGPT'yi kullanarak doğal bir şekilde konuşabilir ve isteklerine yanıt alabilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.