header
QR Kod
Adobe Premiere Rush: Video

Adobe Premiere Rush: Video

2.8.0.2719 geliştirici Adobe
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
Adobe Premiere Rush: Video Adobe Premiere Rush: Video Adobe Premiere Rush: Video Adobe Premiere Rush: Video Adobe Premiere Rush: Video Adobe Premiere Rush: Video

En Son Versiyon

Versiyon
2.8.0.2719
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Adobe
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.adobe.premiererush.videoeditor
Şimdi İndir

Adobe Premiere Rush: Video Hakkında Daha Fazla

Her yerde çevrimiçi video çekin, düzenleyin, paylaşın.

Uygulamada, farklı sosyal medya kanallarında paylaşabileceğiniz harika içerikler oluşturmanıza yardımcı olacak güçlü araçlar ve özellikler bulunmaktadır. Bunlardan biri de dahili profesyonel kamera işlevi ile yüksek kaliteli videolar çekebilmenizdir. Bunun yanı sıra, sürükle-bırak yöntemiyle videolarınızı, seslerinizi, grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Hız kontrolleri ve renk düzenleme araçlarıyla profesyonel bir görünüme sahip videolar oluşturabilirsiniz. Ayrıca, tek bir tıkla görüntüleri kaydırma ve yakınlaştırma efektleriyle hareketlendirebilirsiniz.

Uygulamada bulunan animasyonlu başlıklar ve kaplamalar gibi yerleşik grafikler, videolarınıza estetik bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, binlerce orijinal ve telifsiz film müziği, ses efekti ve döngü seçeneğiyle videolarınıza mükemmel bir ses eşlik edebilirsiniz. Çok parçalı zaman çizelgesi sayesinde farklı video parçalarını birleştirerek yaratıcı efektler oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya için tasarlanan Rush, videolarınızı kolayca kırpabilmenize ve farklı kanallar için yeniden boyutlandırabilmenize olanak sağlar. Özellikle, Instagram ve YouTube için ideal olan uygulama, dikey, yatay ve kare en boy destekler ve medya boyutları değiştiğinde otomatik olarak yeniden boyutlandırır. Üstelik, uygulamayı TikTok, Instagram, Facebook ve YouTube gibi sosyal medya platformlarında tek bir tıklama ile paylaşabilirsiniz.

Rush Premium'a yükselterek ise daha gelişmiş özelliklere ve içeriklere erişim sağlayabilirsiniz. Örneğin, Adobe Sensei AI destekli güçlü ses araçları sayesinde ses dengelemesi ve arka plan seslerinin otomatik olarak kısaltılması gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca, yüzlerce premium başlık, kaplama ve animasyonlu grafik gibi içeriklere de erişebilirsiniz. Premium kullanıcılar ayrıca otomatik yeniden kadrajlama ve 4K dışa aktarma gibi özelliklerden de faydalanabilirler.

Bu uygulamayı kullanabilmek için Adobe Genel Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'na uygun bir şekilde kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ücretsiz ve temel düzeyde Creative Cloud üyeliğinin parçası olarak ücretsiz Adobe ID alabilirsiniz. Adobe çevrimiçi hizmetlerinin kullanılabilmesi için internet bağlantısı gerekmektedir ve bu hizmetler tüm ülkelerde ve dillerde kullanılamayabilir veya bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir veya sonlandırılabilir. Yeni favori video düzenleme uygulamanız Rush'ı hemen indirin ve harika içerikler oluşturmaya başlayın.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.