header
QR Kod
33 dil öğren - Mondly

33 dil öğren - Mondly

9.1.6 geliştirici ATi Studios
(0 İncelemeler) Mart 29, 2024
33 dil öğren - Mondly 33 dil öğren - Mondly 33 dil öğren - Mondly 33 dil öğren - Mondly 33 dil öğren - Mondly 33 dil öğren - Mondly

En Son Versiyon

Versiyon
9.1.6
Güncelle
Mart 29, 2024
Geliştirici
ATi Studios
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.atistudios.mondly.languages
Şimdi İndir

33 dil öğren - Mondly Hakkında Daha Fazla

ÜCRETSİZ İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Amerikan İngilizcesi, Norveççe, İsveççe, Korece, Çince, Arapça, Tayca, Macarca, Yunanca, Romence, Hintçe, İbranice, Lehçe, Bulgarca, Romanca, Flemenkçe, Afrikanca, Endonezyaca, Fince, Danimarkaca, Çekçe, Hırvatça, Ukraynaca, Vietnamca, Persçe (Farsça), Japonca ve Türkçe öğrenin.

Günlük ücretsiz derslerle dil öğrenin. Mondly uygulaması, size hızlı ve etkin bir şekilde dil öğretmek için tasarlanmıştır. Sadece birkaç dakika içinde temel kelimeleri hatırlayacak, cümleler oluşturacak ve ifadeleri öğreneceksiniz. Dil öğrenme deneyiminizi geliştirmek için eğlenceli dersler sunar ve dil bilginizi ve telaffuzunuzu diğer yöntemlerden daha hızlı ve etkili bir şekilde geliştirir. Bu uygulama, başlangıç veya gelişmiş seviyeden, herhangi bir gezgin, iş adamı veya sık seyahat eden kişi için uygundur.

Mondly uygulaması, bir sözlük, fiil üretici ve eşsiz ses tanıma teknolojisi kullanarak okuma, dinleme, yazma ve konuşma egzersizlerini sunar. Bu sayede, dil öğretmeniniz cebinizde gibi hissedeceksiniz. Ayrıca, Artırılmış Gerçeklik (AR) özelliği ile dil öğrenme deneyiminizi oturma odanıza taşır. Sanal gerçeklik öğretmenleriyle diyaloglara girerek anlık geri bildirim alabilir ve dil öğrenme deneyiminizi tamamen doğallaştırabilirsiniz. Ancak, bu özelliklerden yararlanabilmek için cihazınızın AR uyumlu olması gerektiğini unutmayın.

Mondly, geleneksel dil kurslarından farklı bir yaklaşım sunar. Başlangıç düzeyindeki bir sohbetle başlar ve temel kelimeleri hızlıca öğretir. Bu kelimeleri cümle ve ifadelerinizde kullanarak dil öğrenme deneyiminizi geliştirebilir ve sonunda kendi sesinizle sohbet edebilirsiniz. Doğal Konuşma Tanıma ve Aralıklı Tekrar Algoritmaları sayesinde dil öğrenmek daha kolay ve etkili hale gelir.

Mondly'yi harika bir dil eğitmeni yapan temel özellikler şunlardır: kristal netliğinde ses ve profesyonel ses aktörleri, son teknoloji ses tanıma, gerçek hayattaki durumlarda kullanılan ifadeler, sohbetlerden öğrenme, fiil çekimleri ve gelişmiş istatistikler. Tüm bunlar, Mondly'yi ücretsiz İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Japonca, Arapça ve Korece öğrenmek için en iyi yol yapar. Bu derslerin sonunda en kullanışlı 5000 kelime ve ifadeyi öğrenecek ve dil öğrenme süreciniz daha da hızlanacaktır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.