header
QR Kod
2FA Authenticator (2FAS)

2FA Authenticator (2FAS)

5.4.5 geliştirici 2FAS
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
2FA Authenticator (2FAS) 2FA Authenticator (2FAS) 2FA Authenticator (2FAS) 2FA Authenticator (2FAS) 2FA Authenticator (2FAS) 2FA Authenticator (2FAS)

En Son Versiyon

Versiyon
5.4.5
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
2FAS
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.twofasapp
Şimdi İndir

2FA Authenticator (2FAS) Hakkında Daha Fazla

2FAS is the easiest way to enable two-factor authentication (or multi-factor authentication) to verify your identity and securely log in to accounts to keep your personal data and passwords protected from cyber threats — all from one app, 100% free!

Bu uygulama, dünyanın en güvenli, özel ve basit 2FA uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcılara güvenli bir kimlik doğrulama süreci sunar ve bu sayede hesaplarına ve kişisel bilgilerine daha fazla koruma sağlar. Uygulama, üç temel özellik üzerine odaklanmıştır: güvenlik, gizlilik ve basitlik.

Güvenli: Uygulama, yedeklemelerle kolayca jetonlarınızı geri yükleyebilme imkanı sunar. Ayrıca uygulama, parola veya biyometrik kimlik doğrulama gibi ekstra güvenlik önlemleriyle korunabilir. 2FAS, açık kaynaklı bir uygulamadır ve topluluk tarafından geliştirilmektedir, bu sayede kullanıcılar için daha şeffaf bir hizmet sunulur.

Özel: 2FAS, mobil cihazlarınız arasında senkronize olabilir ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir şekilde kullanılabilir. Uygulama, tek bir dokunuşla doğrulama işlemi gerçekleştirmenizi sağlar ve 2FAS Tarayıcı Eklentileri sayesinde hesaplarınıza hızlıca erişebilirsiniz. Uygulama, çoklu dil desteği sunar ve yakında kurulum ve destek için hızlı kılavuzlar da sunulacaktır.

Basit: 2FAS, internet bağlantısı olmadan da çalışabilir. Uygulama, hiçbir parola veya meta veri saklamaz ve kullanımı tamamen anonimdir, bu sayede kullanıcıların hesapları güvende tutulur. Bu uygulamayı kullanarak, TOTP ve HOTP algoritmalarıyla online hesaplarınızı ve hizmetlerinizi kolayca koruyabilirsiniz.

Geç kalmış değilsiniz, hadi verilerinizi koruma altına alın! 2FAS kimlik doğrulama uygulamasını bugün kullanmaya başlayın! Eğer herhangi bir sorunuz varsa, Discord sunucumuzda bizimle konuşabilirsiniz. 2FAS hakkında daha fazla bilgi edinmek için GitHub deposunu kontrol edebilir, web sitemizi ziyaret edebilir, Twitter'da bizi takip edebilir ve YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.