Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

The Elder Scrolls V: Skyrim Türkçe Yama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

2011 yılında Bethesda Softworks stüdyoları tarafından raflarda yerini alan The Elder Scrolls 5: Skyrim günümüzde hala adından söz ettirmeyi başaran nadir oyunlardan biridir.

Skyrim içinde istediğiniz her şey olabileceğiniz  bir dünya ve siz bu dünyada idama götürülen bir mahkum olarak başlıyorsunuz oyuna. Tam giyotine oturtulmuşken, yüzlerce yıl önce soyları tükendi zannedilen bir ejderhanın saldırısı sayesinde oradan kaçmayı başarıyorsunuz ve hikaye başlıyor.

Oyunun içinde, Skyrim dünyasının derinliğini arttıran bir sürü kitap, yazıtlar, parşömenler ve şiirler gibi ögeler bulunmakta. Ve bu yazıtlar bazı oyuncular için anlaşılmaz olabilir veya sadece anadilinizde oynamak istiyor da olabilirsiniz.

Yamanın yapılabilmesi için lisanslı oyuna sahip olmalısınız. Korsan sürümlere bu yamayı yapmanız mümkün değildir.

Önemli Not: İndirme butonundaki dosya, oyunun Türkçe yaması değildir. Steam platformu üzerindeki Türkçe yamanın sorunlarını  çözmek için kullanılır. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırdıktan sonra Steam üzerinden Türkçe yamayı bulup abone ol butonuna tıkladığınızda Türkçe yama inecek ve oyununuz Türkçe olacaktır.

The Elder Scrolls V: Skyrim Türkçe Yama BENZER İÇERİKLER
The Elder Scrolls V: Skyrim Türkçe Yama YAPILAN YORUMLAR