Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Opera GX

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünyanın ilk Oyuncular Düşünülerek Geliştirilern İnternet Tarayıcısı

Opera GX oyuncular için özel üretilmiş ilk internet tarayıcısıdır. Operanın özel bir tarayıcısı olan Opera GX İnternet erişiminize herhangi bir sekte vurmadan gezinmenizi sağlar bunun yanında tarayıcınızın çalışırken harcadığı enerjiyi gözlemlemenize veya sınırlandırmanıza olanak sağlar.

Oyuncular için genel bir sorun olan internet tarayıcılarının fazla RAM tüketmesi yada fazla CPU kullanması yüzünden oynadıkları oyunda istedikleri performansı alamamalarının çözümü Opera GX.

Ücretsiz olarak sadece Windows için üretilen bu tarayıcının özelleştirilebilme imkanları Opera Browser‘den biraz daha farklı ama kolay anlaşılabilirdir. Arayüzündeki koyu temanın oyuncuları kendine çekiği de bir gerçek.

Türkçe dil destekli olması tabii ki biz Türk kullanıcılar için bir artı.

Bunlarla birlikte Twitch.tv ile entegre edilebilme özelliği ve yan sekmesinin bulunması sayesinde takip ettiğiniz twitch yayıncılarının yayında olup olmadığını kontrol etmek için sayfalarını tek tek gezme zahmetinden de kurtarıyor bizi.

Oyuncuların varlığından mutlu olacağı bir internet tarayıcı olan Opera GX’i oyuncu olmayan kişilerin de seveceğini düşünüyoruz.

Opera GX BENZER İÇERİKLER
Opera GX YAPILAN YORUMLAR