Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Opera Browser

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Opera Browser ile İnternetin Sınırlarını Aşın

Opera Browser, özünde bir internet tarayıcısı olsa da tarayıcılar arasında çok özel bir yere sahiptir. Kullanımı kolay, eklenti kütüphanesi oldukça geniş olan Opera Browser tamamen ücretsiz bir üretimdir.

Kendiliğinden VPN‘li bir tarayıcı olan Opera Browser ile yasaklanmış sitelere harici bir program kullanmadan rahatça erişim sağlamanız mümkün. VPN i Asya, Avrupa yada Amerika olarak ayarlayabileceğiniz gibi size en uygun konumu kullanması için işleri Opera’ya da bırakabilirsiniz.

Bunların yanı sıra  Ad Blocker özelliği sayesinde sürekli ekranınızın sağından solundan atlayan Pop-Up’lar reklamlar vs. artık sinirlerinizi bozamayacak. Youtube’de 30 saniyede bir reklam almayacaksınız.

Sayısız tema barındıran Opera Browser’inizi dilediğiniz gibi özelleştirme imkanına da sahipsiniz. Anasayfada bulunan kısayol sekmeleri de işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Son sürümlerinde eklenmiş olan yan sekmesinde bulunan ek özelliklerini de kendinize göre özelleştirebilirsiniz. WhatsApp’tan çok fazla mesaj trafiği olan birisiniz ama bilgisayar başındasınız ve bir oraya bir buraya bakmak istemiyorsunuz. Operanın kendi kütüphanesinde bulunan WhatsApp Web uygulamasını tarayıcınıza yükledikten sonra WhatsApp bildirimleriniz Opera Browser’inize gelecek ve tabii ki telefondan yapabildiğiniz her şeyi buradan kolayca yapabileceksiniz.

Bunun gibi yüzlerce özelliği olan Opera Browser düzenli internet kullanıcısı olan sizlere önerimizdir.

Opera Browser BENZER İÇERİKLER
Opera Browser YAPILAN YORUMLAR