Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kindle for PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dünya çapında milyonlarca insanın okuma alışkanlığı elektronik kitaplar sayesinde değişti. Kitaplar, dergiler, gazeteler ve daha nice içerikler artık Kindle gibi elde taşınabilir elektronik kitap okuyucuları ile okunur hale geldi.

Kindle for PC, Kindle hesabınıza giriş yapabildiğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Kindle e-okuyucunuzdaki işlemleri senkronize eder ve kaldığınız sayfalar, beğendikleriniz, notlarınız gibi özellikleri bilgisayarınız üzerinden kontrol etmenize olanak sağlar.

Kindle for PC’yi yüklemek ve ayarlarını tamamlamak, eğer Amazon.com veya Kindle hesabınız varsa saniyelik bir iştir. Kullanıcı adı ve paronlanızı girdiğinizde hesabınızın ayarları ve hesabınızda bulunan ögeler görünecektir.

Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kolay kullanımı ve bunun yanında bilgisayara özel özellikleri de mevcuttur.

Mouse’unuzun tekerleği yardımıyla veya sol ve sağ tuşuna birden basıp okuduğunuz kitabın sayfasını aşağı yukarı hareket ettirebiliyorsunuz. Alet menüsünden yazı fontunun boyutunu ayarlayabilir, her satırda kaç kelime olacağına karar verebilirsiniz. Renk ve parlaklı ayarlarını da kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

Bilgisayar başında kitap, dergi gibi içerikler okumaktan zevk alan kişilerin ilgisini çekebilecek bir uygulamadır.

Kindle for PC BENZER İÇERİKLER
Kindle for PC YAPILAN YORUMLAR