header
QR Kod
Zumla Sevgili Bul

Zumla Sevgili Bul

3.0.4 geliştirici Zumla Bilişim
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
Zumla Sevgili Bul Zumla Sevgili Bul Zumla Sevgili Bul Zumla Sevgili Bul

En Son Versiyon

Versiyon
3.0.4
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Zumla Bilişim
Kategoriler
Arkadaşlık
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zumlasevgili.bul
Şimdi İndir

Zumla Sevgili Bul Hakkında Daha Fazla

Zumla uygulaması sayesinde yeni arkadaşlar edinin ve onlarla mesajlaşmaya başlayın.

Zumla, ücretsiz üye olma imkanı sağlayan bir arkadaşlık uygulamasıdır. Milyonlarca üye arasından arama yaparak, kriterlerine uygun kişilerle tanışabilir ve sohbet edebilirsin. Uygulama, aradığın aşkı bulman için sana bir fırsat sunuyor.

Uygulamayı kullanmak için öncelikle profilini oluşturmalı ve fotoğraflarını yüklemelisin. Daha sonra aradığın kriterleri belirleyerek, profiller arasında gezinebilirsin. İlginç bulduğun kişileri görüntüleyebilir ve onlarla tanışma imkanı yakalayabilirsin. Uygulama, sana hem bayan hem de erkek arkadaş bulma imkanı sunuyor.

Zumla, android uygulaması sayesinde arkadaş bulmanın yanı sıra, mesajlaşma ve canlı sohbet etme imkanı da sağlar. Uygulama içerisindeki arkadaş arama, eşleşmeler, arkadaşlık davetleri ve öpücük gönderme gibi özelliklerle, potansiyel arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Arkadaş listene eklediğin kişilerle istersen sesli, istersen yazılı olarak konuşabilirsin. Zumla, size chat sohbet imkanı da sunarak, iletişiminizi daha da eğlenceli hale getiriyor. Uygulama, üyeler arasındaki sesli ve yazılı mesajlaşma yoluyla arkadaşlık kurma imkanı da sunuyor.

Zumla, ücretsiz üye olma, arkadaş bulma ve iletişim kurma imkanı sunan bir arkadaşlık uygulamasıdır. Android uygulaması sayesinde, her an ve her yerde yeni insanlarla tanışabilir ve hayatına renk katabilirsin. Hemen profilini oluştur ve aradığın aşkı yakala!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.