header
QR Kod
Zoomerang - Ai Video Maker

Zoomerang - Ai Video Maker

2.9.15.2 geliştirici Zoomerang, Inc.
(0 İncelemeler) Haziran 01, 2024
Zoomerang - Ai Video Maker Zoomerang - Ai Video Maker Zoomerang - Ai Video Maker Zoomerang - Ai Video Maker Zoomerang - Ai Video Maker Zoomerang - Ai Video Maker

En Son Versiyon

Versiyon
2.9.15.2
Güncelle
Haziran 01, 2024
Geliştirici
Zoomerang, Inc.
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.yantech.zoomerang
Şimdi İndir

Zoomerang - Ai Video Maker Hakkında Daha Fazla

Zoomerang is a powerful yet easy-to-use template based video creator and editor app. With this all-in-one video creation studio you can create and share original and trending videos on all short-form video platforms by making it as simple as a few taps. Join the Zoomerang community of over 25 million users around the world and stay tuned to the emerging social media trends due to the unique and creative content of the platform.


Bu uygulama, kullanıcıların kısa ve trend videolar çekmesini sağlayan bir video düzenleme platformudur. Platformda, adım adım kullanım kılavuzlarıyla popüler videolar çekebilir ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz. Platformda 200,000'den fazla şablon oluşturucu bulunmaktadır ve kullanıcılar arasında çeşitli yarışmalara katılabilirsiniz. TikTok'tan favori meydan okumalarınızı göndererek, onların şablonlarını oluşturmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, öne çıkan şablonları takip ederek sosyal medya trendlerinden haberdar olabilirsiniz.

Uygulamada güçlü bir video düzenleme aracı bulunmaktadır. Basit kullanımıyla profesyonel videolar oluşturabilir, 30'dan fazla özel yazı tipiyle videolarınıza metin ekleyebilirsiniz. Metin düzenleme özellikleriyle, animasyonlar, renkli gölgeler ve farklı çerçeveler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, videolarınızı bölebilir, tersine çevirebilir ve dönüştürebilirsiniz. Milyonlarca çıkartma, gif ve emoji arasından arama yaparak videolarınıza ekleyebilirsiniz. Telefonunuzdan arka plan müziği ekleyebilir veya müzik seçeneği olmayan durumlarda, istediğiniz tarzda müzikleri uygulamadan seçtirebilirsiniz.

Uygulamada diğer araçlar da bulunmaktadır. Çıkartma özelliğiyle videolarınızı eğlenceli ve etkileyici hale getirebilirsiniz. Yüz güzelleştirme aracıyla videolarınızda mükemmel görünmenizi sağlayabilirsiniz. Renk değiştirme efektiyle favori renklerinizi belirleyebilir ve görsellerinize sihirli bir dokunuş katabilirsiniz. Arka planı sadece birkaç dokunuşla kaldırabilirsiniz. Ayrıca, videolarınızı trendy kollajlar haline getirebilir ve yüz yakınlaştırma efektiyle yüzünüzün yakınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılar, 300'den fazla estetik efekt arasından seçim yaparak yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilirler. Ai efektleri arasından seçim yaparak kopyalar, Ai Vins, özel efektler ve sıvılar gibi birçok farklı efekt ekleyebilirsiniz. Ayrıca, estetik, retro, stil, B&M gibi filtrelerle iç sanatçınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Uygulama, oluşturduğunuz videoları TikTok, Instagram, Snapchat, Likee ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında paylaşmanızı kolaylaştırır ve videolarınızın viral olmasına yardımcı olur. Platformun benzersiz ve yaratıcı içeriğiyle sosyal medya trendlerinden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca, video kaydedici özelliğiyle, videolarınızı parça parça çekebilir ve kaydederken canlı efektler ve filtreler kullanabilirsiniz.

Zoomerang uygulamasını indirin ve tüm sosyal medya platformlarında viral olacak trend videoları oluşturun!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.