header
QR Kod
Zigazoo

Zigazoo

8.21.0 geliştirici Zigazoo
(0 İncelemeler) Nisan 26, 2024
Zigazoo Zigazoo Zigazoo Zigazoo Zigazoo Zigazoo

En Son Versiyon

Versiyon
8.21.0
Güncelle
Nisan 26, 2024
Geliştirici
Zigazoo
Kategoriler
Education
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zigazoo.zigazoo
Şimdi İndir

Zigazoo Hakkında Daha Fazla

Zigazoo is the world’s largest social network for kids! No bullying allowed — only positivity, fun, and empowerment. Finally, a SAFE social media app that empowers kids to express their limitless creativity. Zigazoo is educator-created and human-moderated with millions of users and the highest safety reviews from Common Sense Media. Do video challenges with the top celebrities, brands, and kid creators.

Zigazoo, ebeveynler ve öğretmenler tarafından oluşturulan, çocukları yaratıcı olmaya ve öğrenmeye teşvik eden, güvenli bir uygulamadır. Ebeveynler, çocuklarının güvenli bir ekran süresi geçirirken yeni arkadaşlar edinmelerine izin verirken rahatlayabilirler.

Zigazoo, çocukların eğlenceli içeriklerle etkileşime girmelerine, yaratıcılıklarını teşvik etmelerine ve arkadaşlarla güvenli bir ortamda olumlu etkileşimde bulunmalarına olanak tanır. Diğer sosyal medya platformlarının aksine, Zigazoo, çocukların güvenliği ve olumlu etkileşimleri öncelikli olarak ele alır ve özelliklerimiz çocuğunuz göz önünde bulundurularak özenle tasarlanmıştır.

Zigazoo, KidSAFE COPPA sertifikalı ve %100 insan tarafından moderatörlük yapılan bir uygulamadır. Tüm içerikler moderasyon ekibimiz tarafından incelenmiş ve topluluğa sadece güvenli ve yaşa uygun içeriklerin gösterilmesini sağlamak için onaylanmıştır.

Zigazoo, TechCrunch'da yer almış ve Scary Mommy ve Moms.com gibi platformlar tarafından övülmüştür. Zigazoo, dünyanın en popüler yayıncıları, ünlüleri, hayvanat bahçeleri, müzeler, ödüllü müzisyenler, sporcular ve çocuk markalarıyla ortaklık kurarak çocukların etkileşime girebilecekleri, öğrenebilecekleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri heyecan verici içerikler sunar!

Zigazoo, çocuğunuzun hayal gücünü video düzenleme araçları ve onların yaratıcılığını tetikleyecek müzikle birleştirir! Zigazoo, çocuklar için özel olarak tasarlanmış eğlenceli video meydan okumalarıyla sosyal ve zihinsel gelişimi destekler. Kullanıcılar meydan okumalara yanıt verebilir ve gerçek ödüller kazanabilirler, en popüler ve trend olan oyuncaklardan benzersiz ve takas edilebilir dijital ödüllere kadar!

Zigazoo Arkadaşlar Topluluğu • Ebeveynler, çocuklarını küresel topluluğumuza katılmaya davet edebilirler • Çocuklar, öğrenebilecekleri ve videolarını dünyanın dört bir yanındaki yeni, doğrulanmış arkadaşlarla paylaşabilecekleri sayısız meydan okuma bulabilirler • Arkadaşlarla dans etmek, şarkı söylemek, oynamak ve paylaşmak için videolar oluşturun • Dünyanın en büyük müzik sanatçılarının müziğini kullanın • Videoları özelleştirmek için efektler, etiketler, müzik ve filtreler kullanın • Oyunlar kazanın, rozetler toplayın, Zigabucks kazanın, profilinizi stilize edin ve daha fazlası! • Yalnızca olumlu emoji ve etiketler içeriklere yanıt olarak kullanılır. Metin mesajlaşması, yorumlar veya olumsuzluk yok! • Olumlu etkileşimleri ödüllendirmek ve sağlıklı çevrimiçi alışkanlıkları teşvik etmek için hediyeler verin

Zigazoo Premium Aboneliği Zigazoo Premium

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.