header
QR Kod
ZEPETO: avatar, sohbet, oyna

ZEPETO: avatar, sohbet, oyna

geliştirici Naver Z Corporation
(0 İncelemeler) Şubat 26, 2024
ZEPETO: avatar, sohbet, oyna ZEPETO: avatar, sohbet, oyna ZEPETO: avatar, sohbet, oyna ZEPETO: avatar, sohbet, oyna ZEPETO: avatar, sohbet, oyna ZEPETO: avatar, sohbet, oyna

En Son Versiyon

Güncelle
Şubat 26, 2024
Geliştirici
Naver Z Corporation
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
me.zepeto.main
Şimdi İndir

ZEPETO: avatar, sohbet, oyna Hakkında Daha Fazla

Her zaman, her yerde

Kendine özel avatarla dünyadaki tüm eğlencelerin tadını çıkar. Şimdi başla! Tüm eğlenceler oyna. ZEPETO seni bekliyor. Bu uygulama sayesinde birbirinden farklı yüzlerce dünyada arkadaşlarınla rol yapabilir, parti ve sohbetler düzenleyebilirsin. [Dünya] seçeneğiyle tüm gün boyunca keyifli zaman geçirebileceğin birbirinden eğlenceli dünyalar seni bekliyor.

Yalnız değilsin! [Topluluk] özelliği sayesinde Avatar Topluluğu her zaman senin yanında. Akış, sohbet ve canlı yayınlar aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki insanlarla iletişim kurabilirsin. Bu sayede yeni arkadaşlar edinebilir ve ilgi alanlarına göre gruplar oluşturabilirsin.

[Avatar] seçeneğiyle kendini hayal ettiğin gibi özgürce süsleyebilirsin. Beğendiğin kıyafetleri giyerek avatarını dilediğin gibi özelleştirebilirsin. Bu sayede avatarın sadece senin benzersiz kişiliğini yansıtmış olacak.

Sadece eğlenmekle kalmıyor, aynı zamanda üretken de olabilirsin! [Üretici] özelliği sayesinde kendi moda ögelerini ve dünyalarını oluşturabilirsin. Bu sayede diğer kullanıcılar da senin yaratıcılığından faydalanabilir ve hatta kazanç elde edebilirsin.

Her gün yeni içerikler ve etkinlikler seni bekliyor. [İçerik] seçeneğiyle çeşitli işbirliklerine göz atabilir ve mücadelelere katılabilirsin. Bu sayede her gün farklı bir deneyim yaşayabilirsin ve sıkılmadan eğlenmeye devam edebilirsin.

[ZEPETO Premium] seçeneğiyle her ay 70 ZEM ve stüdyo inceleme önceliğinden tutun da özel ögelere kadar birçok avantajdan yararlanabilirsin. Sadece premium üyelerin deneyimleyebileceği bu özel avantajlar sayesinde uygulamanın keyfini daha da çıkarabilirsin.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.