header
QR Kod
Zaqa - Anonim Soru & Cevap

Zaqa - Anonim Soru & Cevap

geliştirici Pardinus
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
Zaqa - Anonim Soru & Cevap Zaqa - Anonim Soru & Cevap Zaqa - Anonim Soru & Cevap

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Pardinus
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.pardinus.zaqa
Şimdi İndir

Zaqa - Anonim Soru & Cevap Hakkında Daha Fazla

Zaqa - Anonim Soru & Cevap sosyal ağ. Anonim soru sor, sorulan sorulara cevap ver. Zaqa kullanıcılarına soru sorabilirsin. Sorularında tamamen anonimsin.

Bu uygulama, kişisel bir profil yaratmanıza ve bu profil üzerinden soru ve cevaplarınızı paylaşmanıza olanak tanır. Kişiselleştirilmiş profil sayesinde, istediğiniz soruları ve cevapları seçip yayınlamak ya da istediğiniz zaman kaldırmak mümkün olur. Profilinizi dilediğiniz yerde paylaşarak, anonim soruların size sorulmasını sağlayabilir ve bu sorulara cevap vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de, kişiselleştirme seçeneğidir. Profilinizi tamamen size özel hale getirebilir ve istediğiniz renkler ve görsellerle dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Bu sayede, profiliniz tamamen size ait olacak ve başkaları tarafından daha kolay tanınabilecektir.

Ayrıca, anonim soru özelliği de bu uygulamanın dikkat çeken bir diğer özelliğidir. Profilinizi paylaştığınızda, başkalarının size anonim olarak soru sorabilmesine izin verebilirsiniz. Bu sayede, kişiler size doğrudan soru sorma cesaretini bulamadıklarında bile merak ettikleri şeyleri sorabileceklerdir.

Profilinizi istediğiniz zaman istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Sorulardan bıktığınızda ya da profilinizi güncellemeniz gerektiğinde, kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca, sorulara verdiğiniz cevapları da istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Böylece, profiliniz her zaman güncel kalacak ve size ait olacaktır.

Son olarak, bu uygulama sayesinde anonim soruların keyfini çıkarabilir ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Dilerseniz, profilinizdeki soruları arkadaşlarınızla paylaşarak, onların da bu keyifli deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş profil sayesinde, kendinizi ifade etmek ve merak edilen sorulara cevap vermek çok daha kolay ve eğlenceli hale gelecektir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.