header
QR Kod
Zank Remote - Android, Fire TV

Zank Remote - Android, Fire TV

19.8 geliştirici zank
(0 İncelemeler) Haziran 03, 2024
Zank Remote - Android, Fire TV Zank Remote - Android, Fire TV Zank Remote - Android, Fire TV Zank Remote - Android, Fire TV Zank Remote - Android, Fire TV Zank Remote - Android, Fire TV

En Son Versiyon

Versiyon
19.8
Güncelle
Haziran 03, 2024
Geliştirici
zank
Kategoriler
Araçlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
zank.remote
Şimdi İndir

Zank Remote - Android, Fire TV Hakkında Daha Fazla

This application helps you to control your Android TV box, Amazon Fire TV using WiFi connection

Zank Remote, hem bilgisayarınızda hem de mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamanın temel özelliği, televizyonunuzu uzaktan kontrol etmenize yardımcı olmaktır. Mouse kontrolü, ekran yansıtma, Oyun kolu, Hava fareniz (pro versiyon), DPAD navigasyonu, Ses kontrolü, Klavye, Ekran açma / kapama ve Dosya transferi gibi birçok özelliği destekler. Pro versiyonunda ise reklamlar olmadığı gibi, hava fareniz de dahil olmak üzere birçok ek özellik sunar. Ana ekranında medya kontrol düğmeleri gösterme ve yüzen kontrol modu gibi özellikler de vardır.

Uygulamanın kullanılabilmesi için televizyonunuzda ve mobil cihazınızda yüklü olması gerekir. Televizyon cihazında çalışırken, uygulama erişilebilirlik hizmeti kullanır. Bu sayede fare tıklaması yapabilir, ana sayfaya, geri tuşuna ve son işlemlere erişebilir ve DPAD navigasyonu için ekran üzerindeki öğeleri bulabilir. Kullanıcı televizyon ekranını mobil cihazına yansıttığında, uygulama akışı başlatmak için "başlat" düğmesine tıklamaya yardımcı olur.

Uygulama, kullanıcı verilerini toplamaz veya paylaşmaz. Zank Remote, artık ev otomasyon sistemlerine entegre edilebilmektedir. Bu konuda yardım almak isteyen kullanıcılar, ortakları olan Chowmain Software & Apps'in web sitesini ziyaret edebilirler.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.