header
QR Kod
Zalo

Zalo

24.03.01.r1 geliştirici Zalo Group
(0 İncelemeler) Mart 26, 2024
Zalo Zalo Zalo Zalo Zalo Zalo

En Son Versiyon

Versiyon
24.03.01.r1
Güncelle
Mart 26, 2024
Geliştirici
Zalo Group
Kategoriler
İletişim
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.zing.zalo
Şimdi İndir

Zalo Hakkında Daha Fazla

Zalo is a messaging application that provides fast, stable, convenient, and private connection for users anytime, anywhere.

Zalo, hızlı ve istikrarlı bir iletişim uygulamasıdır. Mesajlar, çağrılar, görüntüler ve yüksek kaliteli dosyalar, herhangi bir koşulda ve bağlamda hızlı ve istikrarlı bir şekilde iletilir.

Bu uygulama, kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar için çok işlevli bir uygulama olup, metin mesajı, ses, etiketler, resimler, sesli arama, görüntülü arama, 1-1 bağlantı, grup sohbeti, dosya gönderme, ekran görüntüsü gibi birçok kullanım senaryosunu destekler. Ayrıca, telefon, masaüstü veya web sitesi gibi farklı platformlardan kolayca erişilebilir. Aile üyeleri ve sevdiklerinizle Zalo Zaman Tüneli'nde güzel anlarınızı paylaşın ve saklayın.

Kullanıcıların gizliliği, uçtan uca şifreleme, kaybolan mesajlar, anında geri çağırma mesajları gibi özelliklerle korunmaktadır. Kullanıcılar arkadaşlık isteklerine, mesaj ve çağrı alıp almayacaklarına, Zaman Tüneli'ni takip edip etmeyeceklerine aktif olarak izin verirler. Ayrıca, ihlal bildirim mekanizması sayesinde Zalo uygulamasını kullanırken kullanıcılar korunur.

Zalo, ekstra faydalı özelliklere de sahiptir. QR kodlarınızı kolayca tarayabilir ve saklayabilirsiniz. Hızlıca kamu hizmetlerine erişebilir ve acil durumlarda topluluğa bağlanıp destek alabilirsiniz.

Zalo'yu şimdi aktif hale getirin ve arkadaşlarınızla bağlanın ve sohbet edin!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.