header
QR Kod
Yuppie Psycho

Yuppie Psycho

2.7.3b34 geliştirici Crunchyroll, LLC
(0 İncelemeler) Nisan 20, 2024
Yuppie Psycho Yuppie Psycho Yuppie Psycho Yuppie Psycho Yuppie Psycho Yuppie Psycho

En Son Versiyon

Versiyon
2.7.3b34
Güncelle
Nisan 20, 2024
Geliştirici
Crunchyroll, LLC
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.crunchyroll.gv.yuppiepsycho
Şimdi İndir

Yuppie Psycho Hakkında Daha Fazla

Şteki ilk günün mü? Ne kâbus ama! Tüm oyuncular artık Yuppie Psycho: Executive Edition güncellemesine erişebilir! Yeni bölgeler ve bölüm sonu cavarları ile Yuppie Psycho evreninde her bir saati özenle hazırlanmış yepyeni oynanabilir içerikler sizleri bekliyor.

Sintracorp, dünyanın en büyük şirketidir ve Brian Pasternack'in ilk iş gününde distopik bir 90'lar toplumunda yaşayan bir genç olarak katılır. Brian, gelecek kaygısıyla dolu, endişeli ve hazırlıksızdır ve hiyerarşide yükselmek için ne gerekiyorsa yapmaya karar verir. Ancak bu, ilk görevini nasıl yapacağına ve hayatta kalıp kalamayacağına bağlıdır.

Sıra dışı bir çalışan oryantasyonunda, Brian gerçek görevini öğrenir: Sahip olduğu güçlerle şirketin altın çağlarını yaşatan ve sonrasında çalışanlarına eziyet etmeye karar vermiş gibi görünen "cadıyı" avlamak. Brian, bu görevde karşılaşacağı garip insanlarla, korkunç yaratıklardan kaçarak ve Sintracorp'un karanlık geçmişinin sırlarını ortaya çıkararak zorlu bir deneyim yaşar.

Bu uygulama, kullanıcıların iş ortamına uyum sağlamasını sağlar. Sintracorp'un koridorlarında ne olduğunu, nelerin gizlendiğini ve nelerin gezindiğini keşfetme imkanı sunar. Ayrıca iş adabını öğretir ve ne zaman konuşulması gerektiğini, ne zaman çalışılması gerektiğini ve ne zaman öteki dünyadan gelen varlıklar yüzünden tir tir titreyeceğimizi öğrenme fırsatı sunar.

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların iş arkadaşlarını izlemelerini, onların pis ve kanlı sırlarını keşfetmelerini sağlar. Ayrıca kullanıcılar, hikayenin nasıl biteceğini belirleyebilir ve seçimlerini dikkatlice yaparak önündeki beş yılı planlayabilirler. Bunun yanı sıra kullanıcılar, can sağlığına ve güvenliğine önem vermeyi de öğrenirler. Türlü ışık kaynaklarıyla yollarını aydınlatarak karanlıkta gizlenen tehlikeleri açığa çıkarırlar.

Son olarak, bu uygulama kullanıcıların sıkı bir kişisel değerlendirme yapmalarını sağlar. Cadı yakalanmadan önce ipuçlarını bulmalarına, bulmacaları çözmelerine ve yeni yollar keşfetmelerine olanak tanır. Tüm bu özelliklerle, kullanıcılar heyecan dolu ve zorlu bir deneyim yaşayacak ve büyük şirketin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacaklar.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.