header
QR Kod
Yubo: Make new friends

Yubo: Make new friends

4.108.2 geliştirici Twelve APP
(0 İncelemeler) Şubat 14, 2024
Yubo: Make new friends Yubo: Make new friends Yubo: Make new friends Yubo: Make new friends Yubo: Make new friends Yubo: Make new friends

En Son Versiyon

Versiyon
4.108.2
Güncelle
Şubat 14, 2024
Geliştirici
Twelve APP
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
co.yellw.yellowapp
Şimdi İndir

Yubo: Make new friends Hakkında Daha Fazla

Welcome to the Yubo Community! We’re a social platform where you can find new friends through live streaming and authentic interactions. All based on your own interests! Sounds good? It’s about to get better.

Yubo, arkadaşlarınızla kolayca bağlantı kurabileceğiniz bir uygulamadır. Yerel topluluklarınızdan veya dünyanın herhangi bir yerinden arkadaşlar edinebilir ve canlı sohbetlerle sosyalleşebilirsiniz.

YUBO'DAKİ YENİ ÖZELLİKLER:

YOUTUBE AKIŞI: Arkadaşlarınızla daha eğlenceli anlar paylaşmak için YouTube'da favori içeriklerinizi doğrudan izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. Artık favori müzik videolarınızı, ünlü vloggerları, oyun içeriklerini veya hatta kendin yap videolarınızı akışa alabilir ve paylaşabilirsiniz.

LENZLER: Snapchat ile ortaklık kurarak size Lenzler sunuyoruz! Kameranızı açın ve video sohbeti başlatın, yeni filtreleri deneyin. Yeni görünümünüzü arkadaşlarınızla paylaşın veya canlı yayın sırasında kullanın! Lenzler, arkadaşlığa biraz daha eğlence katıyor.

NE BEKLEYEBİLİRSİNİZ?

1) AKIŞ: Biz akış yapıyoruz! Burada en fazla 10 arkadaşınızla canlı video sohbeti başlatabilir ve yeni potansiyel arkadaşlarınızı bile davet edebilirsiniz. Etkileşime girin, şarkı söyleyin, dans edin, gününüzden bahsedin, sevdiğiniz arkadaşlarınıza mesaj gönderin.

2) SOHBET: Yeni insanlara merhaba demek ve eski arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için sohbet özelliğini kullanın. Canlı yayınlarda veya eklediğiniz kişilerle doğrudan sohbet edebilirsiniz.

3) SÜRÜKLE: Bu işlev, yakınınızda veya dünyanın herhangi bir yerinden benzer düşünen insanları bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Onların etiketlerini kontrol ederek benzer ilgilere sahip olup olmadıklarını görebilirsiniz. Eğer öyleyse, canlı yayına geçin ve sohbete başlayın!

4) BİR TOPLULUK BULUN: Sanat, tiyatro, güzellik, yoga, spor, müzik, dans, seyahat, manga, sinema veya LGBTQ+ mı? Yubo, çeşitli çevrimiçi arkadaşlar ve topluluklar keşfetmenize ve bağlantı kurmanıza yardımcı olur, böylece arkadaşlıklarınızı kurmaya odaklanabilirsiniz.

5) OYNA: Oyunlarımız To Be Honest (soru-cevap oyunu), zorlu çizim yarışmamız, Would You Rather ve Let Them Guess ile sürekli eğlencenin tadını çıkarın!

Ayda bir güncellemelerimizle, canlı oyunlar, yeni harika özellikler ve çok daha fazlasıyla karşınızdayız.

Bizimle doğrudan Instagram (@yubo_app) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yardımınıza ihtiyacınız olursa, bize Help Center (https://support.yubo.live) üzerinden ulaşmaktan çekinmeyin veya Twitter (@AskYubo) üzerinden bize ulaşın. Yubo'yu daha da iyi yapmak için geri bildirimlerinizi duymaktan memnun oluruz!

Gizlilik Politikası: https://www.yubo.live/legal/privacy-policy

Kullanım Koşulları: https://www.yubo.live/legal/terms-of-service

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.