header
QR Kod
YoYo - Sesli sohbet odası

YoYo - Sesli sohbet odası

3.6.8 geliştirici Y Team
(0 İncelemeler) Şubat 22, 2024
YoYo - Sesli sohbet odası YoYo - Sesli sohbet odası YoYo - Sesli sohbet odası YoYo - Sesli sohbet odası YoYo - Sesli sohbet odası YoYo - Sesli sohbet odası

En Son Versiyon

Versiyon
3.6.8
Güncelle
Şubat 22, 2024
Geliştirici
Y Team
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.fun.share
Şimdi İndir

YoYo - Sesli sohbet odası Hakkında Daha Fazla

YoYo uygulamasıyla, sesli sohbetin, farklı bölgelerden katılan insanlarla sonu gelmez ilginç oyunların tadını çıkar. Kendi odanı oluşturabilir, favori şarkını paylaşabilir, beraber şarkı söyleyebilir ve arkadaşların veya yabancılarla beraber oyun oynayabilirsin.

Sesli sohbet uygulaması, kullanıcıların YoYo sesli sohbet odasında yeni arkadaşlar edinmelerine olanak sağlar. Bu uygulama, farklı bölgelerden arkadaş canlısı insanlarla yüksek kaliteli ve canlı sesli sohbet imkanı sunar.

Kullanıcılar, herhangi bir seviye kısıtlaması olmadan kendi odalarını oluşturabilir ve yabancılarla sohbet ederek sosyal topluluk ağlarını genişletebilirler.

Uygulamanın ana özellikleri arasında, farklı çevrimiçi popüler oyunlar da bulunmaktadır. Kullanıcılar, tek bir uygulama üzerinden Kızma Birader, Domino, UNO, 8 Top Bilardo gibi farklı oyunları oynayabilir ve bu sayede oyunlar aracılığıyla yeni arkadaşlar edinebilirler.

Kullanıcılar ayrıca, Mobile Legends, PUBGM, Free Fire ve diğer popüler oyunlar için hızlı bir şekilde takım oluşturabilirler. Bunun yanı sıra, uygulama üzerinden birbirlerine hediyeler gönderebilir ve sohbet esnasında duygularını ifade etmek için havalı giriş efektleri kullanabilirler.

Kullanıcılar, YoYo uygulamasında hayatlarının önemli anlarını fotoğraflar veya kısa videolar aracılığıyla paylaşabilirler. Ayrıca, bir "Aile" oluşturarak arkadaşlarını davet edebilir ve özel eşyalar ve ödüller kazanabilirler.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise, farklı şehirlerdeki arkadaşlarla özel sohbetler etme ve mesaj veya resim gönderme imkanı sunmasıdır. YoYo, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir eğlence uygulaması olmayı hedeflemektedir ve kullanıcıların birlikte eğlenmelerine olanak sağlamaktadır.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.