below header
QR Kod
YouTube Studio

YouTube Studio

geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Mart 18, 2024
YouTube Studio YouTube Studio YouTube Studio YouTube Studio YouTube Studio YouTube Studio

En Son Versiyon

Güncelle
Mart 18, 2024
Geliştirici
Google LLC
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.youtube.creator
Şimdi İndir

YouTube Studio Hakkında Daha Fazla

Resmi YouTube uygulaması, mobil cihazınızı kullanarak topluluğunuzdaki üyeleri anlayıp onlarla bağlantı kurmanın en iyi yoludur. Uygulamayı kullanarak şu işlemleri yapabilirsiniz:

Yeni Kanal Kontrol Paneli, YouTube kanalınızın içeriği ve performansını hızlı bir şekilde incelemenize olanak sağlar. Analytics sekmesi sayesinde kanalınızın performansına genel bir bakış atabilir ve farklı içerik türlerinin nasıl performans gösterdiğini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca bu sekmede, farklı içerik türlerinin performans verilerini de inceleyebilirsiniz.

Kitlenizle güçlü bir ilişki kurmak için, yorumları sıralayıp filtreleyerek en önemli görüşmeleri bulabilirsiniz. Bu özellik, topluluğunuzdaki etkileşimi arttırmak için oldukça faydalıdır.

Kanalınızın görünümünü değiştirme imkanı da sunan bu platformda, bağımsız videolar, Shorts videoları ve canlı yayınların bilgilerini güncelleyerek içerikleri tek tek yönetebilirsiniz. Bu sayede kanalınızın düzenini istediğiniz gibi ayarlayabilir ve içeriklerinizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Ayrıca, YouTube İş Ortağı Programı'na başvurarak para kazanma özelliğine erişebilir ve YouTube'da iş kurabilirsiniz. Bu program, kanalınızın büyümesine ve gelir elde etmenize yardımcı olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.