header
QR Kod
YouTube Kids for Android TV

YouTube Kids for Android TV

1.20.01 geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Şubat 06, 2024
YouTube Kids for Android TV YouTube Kids for Android TV YouTube Kids for Android TV YouTube Kids for Android TV YouTube Kids for Android TV YouTube Kids for Android TV

En Son Versiyon

Versiyon
1.20.01
Güncelle
Şubat 06, 2024
Geliştirici
Google LLC
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.youtube.tvkids
Sayfayı Ziyaret Et

YouTube Kids for Android TV Hakkında Daha Fazla

Çocuklara özel hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara özel bir ortam sunmak amacıyla tasarlanan YouTube Kids, çocukların kendi başlarına ve eğlenerek yeni içerikler ve heyecan verici ilgi alanları keşfetmelerine yardımcı olur. Ayrıca ebeveynler ile bakıcıların bu süreçte onlara rehberlik etmesini de kolaylaştırır. youtube.com/kids adresinden daha fazla bilgi edinin.

Çocuklar için daha güvenli bir internet deneyimi
YouTube Kids'in ailelere uygun videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun çaba harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafından geliştirilen otomatik filtrelerden, gerçek kişiler tarafından yapılan incelemelerden ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak küçük yaştaki kullanıcılarımızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, hiçbir sistemin kusursuz olamayacağını biliyoruz. Ara sıra uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, güvenlik önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına yardımcı olacak daha fazla özellik ekleme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. YouTube Kids'i TV'nizde kullanırken aramayı etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak ailenizin deneyimini de özelleştirebilirsiniz. Ayrıca "Tekrar İzle" özelliğiyle çocuğunuzun izleme geçmişini kontrol edebilirsiniz.

Bireysel profillerle çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Mobil uygulamamızda çocuğunuz gibi eşsiz deneyimler oluşturun ve bunları TV'nizde ya da internette kullanın. Öncelikle iOS App Store ya da Google Play Store'dan mobil cihazınıza veya tabletinize YouTube Kids uygulamasını indirin, ardından profil oluşturmak için giriş yapın. Her profilin izleme tercihleri, video önerileri ve ayarları kendine özeldir. Çocuğunuza uygun bir yaş kategorisi ("Okul öncesi" (4 yaş ve altı), "Küçük" (5-8 yaş) veya "Büyük" (9 yaş ve üzeri)) ya da "Yalnızca Onaylı İçerik" modunu seçin.
"Yalnızca Onaylı İçerik"i seçerseniz çocuğunuzun izlemesine onay verdiğiniz videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz seçebilirsiniz. Bu modda video arama özelliği kullanılamaz. Onaylı videolar öncelikle mobil cihazınızda veya tabletinizde seçilmelidir. Seçtiğiniz videoları, YouTube Kids'in olduğu tüm cihazlarınızda görebilirsiniz.

Çocukların farklı ilgi alanlarına hitap eden her türden video
Kitaplığımız, ailelere uygun çeşitli konulardaki videolardan oluşur. Bu videolar
çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız bu kitaplıkta en sevdikleri programlar ile şarkılardan yanardağ maketi (hatta oyun hamuru) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını bulabilir.

Diğer önemli bilgiler
Ebeveyn ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
Çocuğunuz, YouTube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir ancak bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family Link ile yönetilen Google Hesaplarının Gizlilik Bildirimi’nde, çocuğunuzun YouTube Kids'i kendi Google Hesabı ile kullanması durumunda geçerli olan gizlilik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Çocuğunuz YouTube Kids'i kendi Google Hesabı ile oturum açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Bildirimi geçerli olur.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.