header
QR Kod
YouTube Create

YouTube Create

0.91.2-release geliştirici Google LLC
(0 İncelemeler) Mart 24, 2024
YouTube Create YouTube Create YouTube Create YouTube Create YouTube Create YouTube Create

En Son Versiyon

Versiyon
0.91.2-release
Güncelle
Mart 24, 2024
Geliştirici
Google LLC
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.google.android.apps.youtube.producer
Şimdi İndir

YouTube Create Hakkında Daha Fazla

YouTube'un resmî düzenleme uygulaması olan YouTube Create'i kullanarak videolarınızla daha fazla dikkat çekin. Karmaşık düzenleme araçları kullanmadan kolayca hazırlayabileceğiniz videolarla kitlenizde ilgi uyandırmak için filtre, efekt, telifsiz müzik, seslendirme ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama, video düzenleme işlemlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, video, fotoğraf ve ses öğelerini tek bir içerikte birleştirebilirler. Ayrıca, videoları kırpma ve kesme işlemleri yaparak istenmeyen bölümleri çıkarabilirler. 40'tan fazla geçiş efekti seçeneği sayesinde klipleri kolayca birleştirebilirler. Ayrıca, videolarını hızlandırabilir veya yavaşlatabilirler.

Bu uygulama üst düzey özelliklere sahiptir. Kullanıcılar, sadece bir dokunuşla videolarına altyazı ekleyebilirler (yalnızca belirli dillerde kullanılabilir). Ayrıca, rahatsız edici arka plan gürültüsünü kaldırmak için ses temizleme aracını kullanabilirler. Videolarının arka planını kaldırmak için kesme efektini kullanabilirler.

Müzik ve ses öğeleri, videolara renk katmak için kullanılabilir. Telifsiz müzik parçaları ve ses efektleri arasından kullanıcılar binlerce seçenek arasından seçim yapabilirler. Ayrıca, ritim eşleştirme özelliği sayesinde ses parçalarının ritmini bulabilir ve videoları müzikle senkronize edebilirler. Uygulama üzerinden doğrudan ses kaydederek videolara seslendirme de ekleyebilirler.

Filtreler ve efektler, renk düzeltmeleri yapmak ve videolara istenilen atmosferi vermek için kullanılabilir. Kullanıcılar, doygunluk ve parlaklık gibi ayarları değiştirerek renkleri düzeltebilir ve özelleştirilebilir filtreler arasından seçim yaparak videolara farklı bir görünüm verebilirler. Ayrıca, çeşitli efektler arasından istedikleri seçebilirler.

Bu uygulamada çıkartmalar ve yazı tipleri de mevcuttur. Kullanıcılar, yüzlerce yazı tipi ve animasyonlu efekt arasından seçim yaparak yaratıcılıklarını konuşturabilirler. Ayrıca, çıkartma, GIF ve emojilerin yer aldığı kitaplıktan tarzlarına uygun olanları seçebilirler.

Videolar, dikey, yatay ve kare gibi çeşitli en boy oranlarına yeniden boyutlandırılarak istenilen formatta paylaşılabilir. Kullanıcılar, düzenledikleri videoları doğrudan YouTube kanallarına yükleyerek kolayca paylaşabilirler. Bu uygulama, videoları farklı platformlarda paylaşmak için uygun formatlara dönüştürmektedir.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.