header
QR Kod
YouNow: Yayın, İzle, Sohbet

YouNow: Yayın, İzle, Sohbet

18.15.8 geliştirici YouNow Media LLC
(0 İncelemeler) Şubat 13, 2024
YouNow: Yayın, İzle, Sohbet YouNow: Yayın, İzle, Sohbet YouNow: Yayın, İzle, Sohbet YouNow: Yayın, İzle, Sohbet YouNow: Yayın, İzle, Sohbet YouNow: Yayın, İzle, Sohbet

En Son Versiyon

Versiyon
18.15.8
Güncelle
Şubat 13, 2024
Geliştirici
YouNow Media LLC
Kategoriler
Sosyal
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
younow.live
Şimdi İndir

YouNow: Yayın, İzle, Sohbet Hakkında Daha Fazla

YouNow internet üzerinden canlı yayın yapmanın ve izleyicilerin seni izlemelerini sağlamanın en iyi yoludur. Hayran kitleni büyütmek için insanlarla sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve yayınlar yapabilirsin!

YouNow uygulaması, canlı yayın yapabilme ve yeni insanlarla tanışabilme imkanı sunan bir platformdur. Uygulamayı kullanarak yayın yapabilir ve Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden yeni takipçiler edinebilirsin. Bu sayede hem yayın yaparken eğlenebilir, hem de yeni insanlarla tanışarak arkadaşlık edinebilirsin.

Uygulamanın "Keşfet" özelliği sayesinde binlerce canlı yayını tarayabilirsin. İstersen müzisyenlerin performanslarını izleyebilir, istersen de en sevdiğin YouTube/Viner kullanıcılarının yayınlarını izleyebilirsin. Bu sayede herkesin ilgisini çekecek bir içerik bulabilirsin.

"Etkileşimde Ol" özelliği sayesinde arkadaşların ve takipçilerinle sohbet edebilir, onlarla yayınlarını paylaşabilir ve birlikte yayınlar izleyebilirsin. Bu sayede uygulama içinde sosyal bir ortam oluşur ve yeni insanlarla iletişim kurabilirsin.

"Haberdar Ol" özelliği sayesinde en sevdiğin kullanıcıların hayranı olarak onları takip edebilirsin. Bu sayede takip ettiğin kullanıcıların canlı yayınlara başladığı an bildirim alabilir ve onların yayınlarını kaçırmazsın.

Uygulamanın "Bağlantını Koparma" özelliği sayesinde arkadaşların ve hayranlarınla her zaman bağlantıda kalabilirsin. Onların profil sayfalarına girerek online olmadıkları zamanlarda bile onlarla iletişim kurabilirsin.

YouNow uygulamasını takip etmek için Twitter, Facebook ve Tumblr sayfalarını ziyaret edebilirsin. Böylece uygulamanın tüm gelişmelerinden haberdar olabilirsin. Ayrıca uygulamayı kullandığın süre boyunca soruların, sorunların veya geri bildirimlerin olursa feedback@younow.com adresinden bize ulaşabilirsin. Düşüncelerini öğrenmek için sabırsızlanıyoruz!

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.