header
QR Kod
YOUKU

YOUKU

11.0.2.1 geliştirici YOUKU
(0 İncelemeler) Şubat 18, 2024
YOUKU YOUKU YOUKU YOUKU YOUKU YOUKU

En Son Versiyon

Versiyon
11.0.2.1
Güncelle
Şubat 18, 2024
Geliştirici
YOUKU
Kategoriler
Eğlence
Platformlar
Android
İndirmeler
0
Lisans
Free
Paket Adı
com.youku.intl.tv
Şimdi İndir

YOUKU Hakkında Daha Fazla

[Quality Content, Unlimited on YOUKU]

Back From The Brink, YOUKU'da özel olarak yayınlanan bir dizidir. Dizide Neo Hou ve Zhou Ye, eski Spirit Ejderhası Tianyao ve bir kadın Taoist Yanhui ile birlikte kaderlerini birleştiren bir yolculuğa çıkarlar.

Sweet And Cold, çok yönlü bir iş kadını olan Meng Haotian (Wang Ziwen tarafından oynanan) etrafında döner. Profesyonel bir nedime olarak, bir düğünde Lingzhi Kuruluşu'nun başarılı ve genç CTO'su Leng Siming (Jin Han tarafından oynanan) ile tesadüfen karşılaşır. Yaş ve sosyal farklılıklarına rağmen, iş yerinde dikkat çekici bir sinerji geliştirirler. Yolda, "aşk"ın gerçek özünü ve önemini keşfederler.

The Coral Sea Campground, Lu Hu, Wang Lixin ve Zhang Yuan'ı bir araya getirir ve "Kamp Kardeşleri" adında bir flash mob oluşturur. Birlikte dağlara tırmanırlar, göller ve denizler keşfederler ve çeşitli arkadaşlarına eşlik ederek altı farklı temalı çevrimdışı toplantı düzenlerler. Dağlar, göller ve denizler arasında bir kamp ütopyasında gerçeklikten kaçarak, samimi sohbetler yaparlar ve yeni bir yolculuğa çıkmak için güç toplarlar.

The Rich God, güç oyunlarının ve ölümsüzleşme öğelerinin bir araya geldiği büyüleyici bir fantastik dizidir. Ölümlüler ölümsüzlüğe yükseldiklerinde, ölümsüzler ve iblislerin dünyalarında ustalaşırlar ve ölümsüzlük dünyasında bir ticaret imparatorluğu kurarlar. 20 Nisan'dan itibaren, bu büyüleyici dizinin haftalık olarak YOUKU'da her Perşembe saat 10:00'da yayınlanmasının keyfini çıkarın.

"Great Dance Crew S2", dans ekiplerinin yarıştığı bir gerçeklik şovudur. Altı ünlü lider, her biri bir yerel şirketle geçici bir dans ekibi oluşturacak ve birlikte elemelere karşı meydan okuyacaklar!

"Till The End of The Moon", YOUKU'da özel olarak yayınlanıyor! Ya bir tanrıya ya da bir şeytana dönüşerek ve sonsuza dek sadece biriyle birlikte. Luo Yunxi ve Bai Lu, kaderlerini aşkla yeniden yazıyorlar. YOUKU'da yeni dizi için takipte kalın!

"Who is he", Zhang Yi'nin kafa karıştırıcı vakalarını araştıran heyecan verici bir dizi!

"The Last Princess", son prenses ve otoriter genç mareşalin savaş zamanı aşk öyküsü.

Uygulamayı Oyla

Yorum ve İnceleme Ekle

Kullanıcı İncelemeleri

0 incelemeye göre
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum ve İnceleme Ekle
E-postanızı hiç kimseyle paylaşmayacağız.